fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2657 to 2672 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,475,000

9221 E Bay Harbor #509

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,475,000
-17.36%
3 beds
4 Baths
1,830 SF
$1,352/SF
109
La Baia South Tower
Built 2025
$2,468,900

1420 S Miami Ave #5706

Miami FL, 33130
$2,468,900
0%
1 beds
2 Baths
1,207 SF
$2,045/SF
164
CIPRIANI
Built 2026
$2,460,000

3233 Crystal Ct

Miami FL, 33133
$2,460,000
0%
3 beds
2 Baths
1,877 SF
$1,311/SF
85
CRYSTAL BLUFF
Built 1925
$2,450,000

2523 Montclaire Cir

Weston FL, 33327
$2,450,000
0%
5 beds
4 Baths
3,636 SF
$674/SF
255
SECTOR 7 -
Built 1998
$2,450,000

17555 Collins Ave #1701

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,450,000
0%
3 beds
3 Baths
2,090 SF
$1,172/SF
78
PINNACLE
Built 1998
$2,450,000

2020 N Bayshore Dr #2510

Miami FL, 33137
$2,450,000
0%
3 beds
4 Baths
1,679 SF
$1,459/SF
67
Paramount Bay
Built 2010
$2,450,000

300 N Biscayne Boulevard Way #4809W

Miami FL, 33131
$2,450,000
0%
2 beds
3 Baths
1,437 SF
$1,705/SF
112
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,450,000

1130 100th St #3C

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,450,000
0%
3 beds
4 Baths
2,458 SF
$997/SF
210
PORTO BAY
Built 2027
$2,450,000

3201 NE 183rd St #2102

Aventura FL, 33160
$2,450,000
0%
3 beds
3 Baths
3,274 SF
$748/SF
376
PENINSULA ONE
Built 2003
$2,450,000

2126 NE 187th St

North Miami Beach FL, 33179
$2,450,000
0%
5 beds
3 Baths
n/a
n/a
25
GREYNOLDS PARK WEST
Built 1966
$2,450,000

13770 SW 192nd St

Miami FL, 33177
$2,450,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
21
5.5 ACRE W 4/3 CROSSFENCED
Built 1996
$2,450,000

13255 SW 106th Ave

Miami FL, 33176
$2,450,000
0%
4 beds
3 Baths
3,025 SF
$810/SF
15
THE FALLS
Built 1990
$2,450,000

1135 103rd St #203

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,450,000
0%
3 beds
4 Baths
2,333 SF
$1,050/SF
35
Onda Residences
Built 2024
$2,450,000

18201 Collins Ave #1006

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,450,000
5.6%
3 beds
4 Baths
2,137 SF
$1,146/SF
310
Trump Royale
Built 2008
$2,450,000

1250 NE 27th Terrace

Pompano Beach FL, 33062
$2,450,000
0%
3 beds
2 Baths
1,934 SF
$1,267/SF
70
Country Club Isles
Built 1976
$2,450,000

400 S Pointe Dr #2309

Miami Beach FL, 33139
$2,450,000
0%
2 beds
2 Baths
1,279 SF
$1,916/SF
25
SOUTH POINTE TOWERS CONDO
Built 1987