SEARCH LISTINGS
Showing 2705 to 2720 of 27221 Properties.
DOM
 
27237 Rio Vista Circle
Bonita Springs FL, 34135
$2,400,000
0%
6 beds
6 Baths
4,030 SF
$596/SF
6
RIO VISTA UNRECORDED SUBDI
Built 1974
3700 Loquat Ave
Miami FL, 33133
$2,400,000
0%
5 beds
6 Baths
5,170 SF
$464/SF
140
DOUGLAS CIRCLE
Built 1955
5750 SW 67th Ave
Miami FL, 33143
$2,400,000
-14.29%
5 beds
4 Baths
3,483 SF
$689/SF
270
BEVERLY HILLS
Built 1996
19504 SW 135th Ct
Miami FL, 33177
$2,400,000
0%
7 beds
7 Baths
5,817 SF
$413/SF
197
KRISTINA ESTATES
Built 2000
1549 Zuleta Ave
Coral Gables FL, 33146
$2,400,000
0%
4 beds
2 Baths
1,876 SF
$1,279/SF
10
CORAL GABLES RIV SEC 6
Built 1969
12360 SW 1st St
Plantation FL, 33325
$2,399,999
-7.66%
6 beds
5 Baths
3,930 SF
$611/SF
186
BROOKS ESTATES-PLANTATION
Built 1994
16970 SW 264th St
Homestead FL, 33031
$2,399,900
0%
6 beds
6 Baths
4,768 SF
$503/SF
359
Redlands
Built 1957
11824 SW 43rd Ct
Davie FL, 33330
$2,399,900
-4%
6 beds
6 Baths
5,215 SF
$460/SF
103
LAUREL OAKS EAST
Built 1991
8920 SW 162nd Ter
Palmetto Bay FL, 33157
$2,399,900
0%
6 beds
5 Baths
3,944 SF
$608/SF
14
THE LANDINGS SEC 2
Built 2008
3352 SW 110th Ave
Miami FL, 33165
$2,399,517
0%
4 beds
4 Baths
3,170 SF
$757/SF
4
CHELSEA ESTATES
Built 1989
20401 SW 48th Pl
Southwest Ranches FL, 33332
$2,399,500
-4%
5 beds
4 Baths
4,651 SF
$516/SF
160
TRAILS OF EL RANCHO ACRES
Built 2009
18975 Collins Ave #1705
Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,399,000
0%
2 beds
2 Baths
1,138 SF
$2,108/SF
186
Residences by Armani Casa
Built 2019
12425 SW 226th St
Miami FL, 33170
$2,399,000
0%
6 beds
6 Baths
4,337 SF
$553/SF
107
TRIPLETTS ADDN TO GOULDS
Built 1981
1040 Biscayne Blvd #1001
Miami FL, 33132
$2,399,000
0%
4 beds
4 Baths
2,362 SF
$1,016/SF
29
Ten Museum Park
Built 2007
17640 Old Cutler Rd
Palmetto Bay FL, 33157
$2,399,000
0%
5 beds
4 Baths
3,582 SF
$670/SF
79
REARDON ACRES
Built 1979
1830 S Ocean Dr #1201
Hallandale Beach FL, 33009
$2,399,000
0%
3 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,162/SF
382
BEACH CLUB TWO CONDO
Built 2006