fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2625 to 2640 of 27223 Properties.

DOM
 
$2,495,000

456 NE 29th St #2404

Miami FL, 33137
$2,495,000
0%
3 beds
4 Baths
2,142 SF
$1,165/SF
58
Cove Miami
Built 2028
$2,495,000

641 NE 57th Street

Miami FL, 33137
$2,495,000
0%
4 beds
4 Baths
2,385 SF
$1,046/SF
25
BAYSHORE UNIT NO 2
Built 1935
$2,495,000

1900 Pizarro St

Coral Gables FL, 33134
$2,495,000
0%
4 beds
3 Baths
2,787 SF
$895/SF
31
CORAL GABLES SEC B
Built 1989
$2,495,000

200 Biscayne Boulevard Way #4902

Miami FL, 33131
$2,495,000
0%
3 beds
4 Baths
2,457 SF
$1,015/SF
9
Epic West Condo
Built 2008
$2,495,000

301 NE 27th Dr

Wilton Manors FL, 33334
$2,495,000
-7.42%
4 beds
4 Baths
2,687 SF
$929/SF
58
TROPICAL MANORS
Built 2025
$2,495,000

4950 SW 158th Avenue

Southwest Ranches FL, 33331
$2,495,000
-3.85%
6 beds
5 Baths
5,661 SF
$441/SF
105
CIRCLE S ESTATES
Built 2024
$2,495,000

246 NE 6TH AVE #PH

Delray Beach FL, 33483
$2,495,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
74
Aria
Built 2025
$2,495,000

11401 SW 102nd Ave

Miami FL, 33176
$2,495,000
0%
3 beds
2 Baths
2,425 SF
$1,029/SF
30
PINE ACRES SEC 6
Built 1971
$2,495,000

7080 Long Leaf Dr

Parkland FL, 33076
$2,495,000
0%
5 beds
4 Baths
3,838 SF
$650/SF
30
PARKLAND GOLF & COUNTRY C
Built 2006
$2,495,000

8840 SW 102nd Ter

Miami FL, 33176
$2,495,000
0%
5 beds
4 Baths
4,564 SF
$547/SF
81
GALLOWAY GLEN
Built 1986
$2,495,000

17001 Collins Ave #3005

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,495,000
-5.85%
3 beds
4 Baths
1,927 SF
$1,295/SF
299
JADE BEACH
Built 2008
$2,490,000

700 NE 24TH #3105

Miami FL, 33137
$2,490,000
-8.52%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
119
ARIA RESERVE MIAMI SOUTH
Built 2025
$2,490,000

5100 NW 76th Pl

Fort Lauderdale FL, 33073
$2,490,000
0%
8 beds
5 Baths
3,425 SF
$727/SF
57
PALM BEACH FARMS
Built 1994
$2,490,000

300 Biscayne Blvd Way #5209

Miami FL, 33131
$2,490,000
-9.45%
2 beds
2 Baths
1,359 SF
$1,832/SF
526
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,490,000

12000 NW 11th St

Plantation FL, 33323
$2,490,000
0%
4 beds
4 Baths
4,266 SF
$584/SF
25
PLANTATION ACRES ESTATES
Built 1996
$2,490,000

17210 Blue Bayou Dr

Boca Raton FL, 33496
$2,490,000
-7.43%
5 beds
7 Baths
4,484 SF
$555/SF
94
BRIDGES MIZNER PUD BRIDGE
Built 2021