fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2593 to 2608 of 27233 Properties.

DOM
 
$2,500,000

2445 SE 8 St

Pompano Beach FL, 33062
$2,500,000
-10.71%
6 beds
4 Baths
3,772 SF
$663/SF
199
SANTA BARBARA SHORES
Built 1966
$2,500,000

700 NE 24 ST #1406

Miami FL, 33137
$2,500,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
78
ARIA RESERVE EAST
Built 2026
$2,500,000

2210 SW 122nd Ter

Davie FL, 33325
$2,500,000
INF%
6 beds
5 Baths
5,918 SF
$422/SF
20588
BRISTOL RESERVE
Built 2024
$2,499,999

2655 S Bayshore #1506

Coconut Grove FL, 33133
$2,499,999
0%
2 beds
3 Baths
1,045 SF
$2,392/SF
211
Mr. C Residences
Built 2024
$2,499,990

16022 NW 83rd Ct

Miami Lakes FL, 33016
$2,499,990
0%
5 beds
5 Baths
2,940 SF
$850/SF
8
GRAHAM WEST
Built 2026
$2,499,900

465 Brickell Ave #3301

Miami FL, 33131
$2,499,900
0%
3 beds
3 Baths
1,825 SF
$1,370/SF
7
ICON BRICKELL
Built 2008
$2,499,000

6529 SW 30th St

Miami FL, 33155
$2,499,000
0%
5 beds
3 Baths
2,954 SF
$846/SF
221
CORAL VILLAS REV
Built 2018
$2,499,000

7821 SW 129th Ter

Pinecrest FL, 33156
$2,499,000
-7.41%
5 beds
4 Baths
3,585 SF
$697/SF
100
PINE TREE ESTATES
Built 1953
$2,499,000

17740 SW 83rd Ave

Palmetto Bay FL, 33157
$2,499,000
-0.04%
4 beds
4 Baths
4,188 SF
$597/SF
76
OLD CUTLER SHORES
Built 1977
$2,499,000

3214 Pierson Dr

Delray Beach FL, 33483
$2,499,000
0%
6 beds
7 Baths
5,285 SF
$473/SF
38
TRADE WINDS ESTATES FIRST
Built 2026
$2,499,000

4401 Collins Ave #2610/2612

Miami Beach FL, 33140
$2,499,000
0%
2 beds
3 Baths
1,528 SF
$1,635/SF
38
FONTAINEBLEAU II TRESOR
Built 2005
$2,499,000

19111 Collins Ave #2101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,499,000
0%
3 beds
5 Baths
2,665 SF
$938/SF
49
OCEAN TWO CONDO
Built 2001
$2,499,000

536 NW 48th ST

Miami FL, 33127
$2,499,000
0%
5 beds
4 Baths
3,056 SF
$818/SF
17
BAY VISTA PARK AMD PL
Built 2025
$2,499,000

766 NE 96th St

Miami Shores FL, 33138
$2,499,000
-3.51%
4 beds
2 Baths
2,960 SF
$844/SF
71
MIAMI SHORES SEC 3
Built 1941
$2,499,000

10330 SW 71st Ave

Pinecrest FL, 33156
$2,499,000
-7.41%
5 beds
3 Baths
2,789 SF
$896/SF
44
KENDALL EAST
Built 1969
$2,499,000

2020 N Bayshore Dr #3902

Miami FL, 33137
$2,499,000
0%
4 beds
4 Baths
2,201 SF
$1,135/SF
15
PARAMOUNT BAY CONDO
Built 2010