fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2513 to 2528 of 27238 Properties.

DOM
 
$2,599,000

8050 SW 175th St

Palmetto Bay FL, 33157
$2,599,000
0%
6 beds
5 Baths
4,500 SF
$578/SF
88
D ADESKY PROPERTIES SUB
Built 2008
$2,599,000

9228 Coral Isles Cir

Palm Beach Gardens FL, 33412
$2,599,000
-7.15%
3 beds
4 Baths
3,915 SF
$664/SF
210
AVENIR SITE PLAN 1 POD
Built 2023
$2,595,990

19668 NE 14 AVE

Miami FL, 33179
$2,595,990
0%
5 beds
4 Baths
3,455 SF
$751/SF
50
Greenview Estates
Built 2026
$2,595,000

6420 SW 63rd Ter

South Miami FL, 33143
$2,595,000
0%
3 beds
3 Baths
2,160 SF
$1,201/SF
227
TWIN LAKE MANOR SUB
Built 1956
$2,595,000

5875 Collins Ave #1008

Miami Beach FL, 33140
$2,595,000
0%
3 beds
4 Baths
1,742 SF
$1,490/SF
77
MEI CONDO
Built 2008
$2,595,000

9124 Byron Ave

Surfside FL, 33154
$2,595,000
0%
4 beds
4 Baths
2,310 SF
$1,123/SF
60
ALTOS DEL MAR NO 4
Built 1934
$2,595,000

1177 Kane Concourse #703

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,595,000
0%
2 beds
3 Baths
1,756 SF
$1,478/SF
39
The Well Bay Harbor
Built 2026
$2,595,000

10201 E Bay Harbor Dr #401

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,595,000
-12.03%
4 beds
4 Baths
1,929 SF
$1,345/SF
71
SERENO RESIDENCES CONDO
Built 2016
$2,595,000

5718 Ashwood Cir W

Hollywood FL, 33312
$2,595,000
0%
5 beds
6 Baths
4,262 SF
$609/SF
93
PRESERVE AT EMERALD HILLS
Built 2025
$2,595,000

19670 Beach Rd #PHB3

Tequesta FL, 33469
$2,595,000
-3.89%
3 beds
3 Baths
2,358 SF
$1,101/SF
182
seawatch
Built 1984
$2,590,000

11 NW 122nd Ave

Miami FL, 33182
$2,590,000
-90.04%
8 beds
5 Baths
4,426 SF
$585/SF
183
BORLUV SUBDIVISION
Built 2018
$2,590,000

67 NW 109th St

Miami Shores FL, 33168
$2,590,000
0%
4 beds
5 Baths
2,666 SF
$971/SF
53
MIAMI SHORES EXTENSION
Built 2026
$2,590,000

16500 Collins Ave #PHE

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,590,000
0%
3 beds
4 Baths
3,289 SF
$787/SF
74
Oceania Island
Built 2003
$2,590,000

737 Crandon Blvd #301

Key Biscayne FL, 33149
$2,590,000
0%
2 beds
3 Baths
2,060 SF
$1,257/SF
35
The Ocean Club
Built 1996
$2,585,000

1830 S Ocean Dr #1701

Hallandale Beach FL, 33009
$2,585,000
0%
3 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,252/SF
736
Beach Club
Built 2006
$2,580,000

580 72nd St #1801

Miami Beach FL, 33141
$2,580,000
0%
3 beds
2 Baths
1,117 SF
$2,310/SF
78
72 Park Condo
Built 2025