fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2465 to 2480 of 27238 Properties.

DOM
 
$2,650,000

7440 SW 174th St

Palmetto Bay FL, 33157
$2,650,000
-8.62%
5 beds
4 Baths
4,080 SF
$650/SF
92
CUTLER HAMMOCK
Built 1974
$2,649,000

Islamorada FL, 33036
$2,649,000
0%
3 beds
4 Baths
1,768 SF
$1,498/SF
152
Strattons 82.5
Built 2020
$2,649,000

4391 Collins Ave #506/507

Miami Beach FL, 33140
$2,649,000
0%
2 beds
3 Baths
1,502 SF
$1,764/SF
59
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$2,649,000

913 Diplomat Parkway

Hallandale Beach FL, 33009
$2,649,000
-1.85%
5 beds
4 Baths
4,838 SF
$548/SF
92
DIPLOMAT GOLF ESTATES
Built 1980
$2,649,000

151 Crandon Blvd #345

Key Biscayne FL, 33149
$2,649,000
0%
3 beds
3 Baths
2,330 SF
$1,137/SF
43
THE EMERALD BAY
Built 1980
$2,645,000

300 Biscayne Blvd Way #503C

Miami FL, 33131
$2,645,000
0%
2 beds
3 Baths
1,675 SF
$1,579/SF
252
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,639,900

18975 Collins Ave #4505

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,639,900
-5.68%
2 beds
2 Baths
1,264 SF
$2,089/SF
78
Residences of Armani Casa
Built 2019
$2,631,400

2411 Laguna Circle #705

North Miami FL, 33181
$2,631,400
0%
3 beds
4 Baths
2,130 SF
$1,235/SF
575
One Park Tower
Built 2025
$2,630,000

6365 Collins Ave #4307

Miami Beach FL, 33141
$2,630,000
0%
2 beds
2 Baths
1,322 SF
$1,989/SF
52
AKOYA CONDO
Built 2004
$2,625,000

1643 Brickell Ave #704

Miami FL, 33129
$2,625,000
-6.25%
2 beds
4 Baths
2,580 SF
$1,017/SF
689
Santa Maria
Built 1997
$2,615,000

2977 Bridgeport Ave

Miami FL, 33133
$2,615,000
-4.81%
3 beds
4 Baths
2,802 SF
$933/SF
71
2977 BRIDGEPORT CONDO
Built 2017
$2,605,000

3724 S OCEAN DR #2310

Hollywood FL, 33019
$2,605,000
6%
3 beds
3 Baths
1,738 SF
$1,499/SF
568
ICON BEACH RESIDENCES
Built 2027
$2,600,000

18975 SE Collins Ave #3405

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,600,000
0%
2 beds
2 Baths
1,214 SF
$2,142/SF
433
Armani Casa
Built 2020
$2,600,000

605 Ocean Dr #2L

Key Biscayne FL, 33149
$2,600,000
0%
3 beds
3 Baths
1,772 SF
$1,467/SF
175
SANDS OF KEY BISCAYNE
Built 1969
$2,600,000

18975 Collins Ave #4605

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,600,000
0%
2 beds
2 Baths
1,268 SF
$2,050/SF
187
ARMANI CASA
Built 2019
$2,600,000

3300 NE 188th St #210

Aventura FL, 33180
$2,600,000
0%
4 beds
6 Baths
2,624 SF
$991/SF
128
ECHO CONDO
Built 2015