fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2449 to 2464 of 27241 Properties.

DOM
 
$2,650,000

12 Tidewater Dr

Ormond Beach FL, 32174
$2,650,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
148
TIDEWATER SUBDIVISION
Built 1989
$2,650,000

10659 NE 10th Pl

Miami Shores FL, 33138
$2,650,000
0%
5 beds
6 Baths
3,282 SF
$807/SF
71
MIAMI SHORES ESTATES
Built 1947
$2,650,000

10155 Collins Ave #1106

Bal Harbour FL, 33154
$2,650,000
-5.36%
3 beds
4 Baths
2,540 SF
$1,043/SF
139
Bal Harbour 101
Built 1977
$2,650,000

3201 NE 183rd St #301

Aventura FL, 33160
$2,650,000
0%
4 beds
6 Baths
3,620 SF
$732/SF
63
Peninsula
Built 2003
$2,650,000

3669 Frow Ave

Miami FL, 33133
$2,650,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
65
FROW HOMESTEAD
Built 2026
$2,650,000

15811 Collins Ave #4004

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,650,000
0%
3 beds
4 Baths
2,558 SF
$1,036/SF
41
Trump Tower III
Built 2010
$2,650,000

10201 Collins Ave #804

Bal Harbour FL, 33154
$2,650,000
-7.02%
1 beds
2 Baths
1,267 SF
$2,092/SF
129
Oceana Bal Harbour
Built 2017
$2,650,000

1000 Brickell Plz #PH5408

Miami FL, 33131
$2,650,000
-1.85%
3 beds
4 Baths
1,770 SF
$1,497/SF
99
Brickell FlatIron
Built 2019
$2,650,000

3703 NE 199th St

Aventura FL, 33180
$2,650,000
0%
3 beds
3 Baths
2,970 SF
$892/SF
29
AVENTURA ESTATES
Built 1998
$2,650,000

2140 NE 190th Ter

Miami FL, 33179
$2,650,000
0%
5 beds
5 Baths
3,271 SF
$810/SF
31
SKY LAKE ENCHANTED GARDEN
Built 1967
$2,650,000

19731 NE 24th Ave

Miami FL, 33180
$2,650,000
0%
4 beds
4 Baths
3,228 SF
$821/SF
23
ENCHANTED LAKE SEC 5
Built 1970
$2,650,000

10190 E Bay Harbor Dr #10

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,650,000
0%
3 beds
4 Baths
2,375 SF
$1,116/SF
20
Bay Villas
Built 2026
$2,650,000

1371 Victoria Isle Dr

Weston FL, 33327
$2,650,000
0%
5 beds
6 Baths
4,858 SF
$545/SF
16
Weston Hills
Built 2001
$2,650,000

360 SW 28th Rd

Miami FL, 33129
$2,650,000
-1.85%
5 beds
4 Baths
4,033 SF
$657/SF
121
BRICKELL ESTATES
Built 1948
$2,650,000

7918 West Dr #701

North Bay Village FL, 33141
$2,650,000
0%
2 beds
3 Baths
1,860 SF
$1,425/SF
349
Tula Residences
Built 2026
$2,650,000

2025 Arch Creek Dr

North Miami FL, 33181
$2,650,000
0%
3 beds
2 Baths
2,121 SF
$1,249/SF
43
CORONADO HARBOR 2ND ADDN
Built 1959