fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2401 to 2416 of 27241 Properties.

DOM
 
$2,699,000

3220 NE 164th st

North Miami Beach FL, 33160
$2,699,000
-6.25%
4 beds
3 Baths
1,964 SF
$1,374/SF
156
EASTERN SHORES
Built 1972
$2,699,000

99 SW 7th St #PH-4204

Miami FL, 33131
$2,699,000
7.1%
3 beds
3 Baths
1,640 SF
$1,646/SF
335
Lofty Brickell
Built 2027
$2,699,000

30 NE 50th St

Miami FL, 33137
$2,699,000
0%
5 beds
5 Baths
2,870 SF
$940/SF
109
BELLAIRE SUB
Built 2025
$2,699,000

15811 Collins Ave #1601

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,699,000
-14.29%
3 beds
4 Baths
2,928 SF
$922/SF
168
Trump Tower 3
Built 2010
$2,699,000

6200 SW 97th Ave

Miami FL, 33173
$2,699,000
0%
6 beds
6 Baths
4,181 SF
$646/SF
38
SUBDIVISION OF
Built 1957
$2,699,000

15110 N Saxon Cir

Southwest Ranches FL, 33331
$2,699,000
9896.67%
5 beds
5 Baths
2,901 SF
$930/SF
8
IVANHOE ESTATES
Built 1981
$2,699,000

4490 Royal Palm Ave

Miami Beach FL, 33140
$2,699,000
-3.43%
4 beds
4 Baths
2,384 SF
$1,132/SF
128
ORCHARD SUB NO 4
Built 1936
$2,699,000

1120 Wallace St

Coral Gables FL, 33134
$2,699,000
-1.85%
4 beds
4 Baths
3,267 SF
$826/SF
42
TAMIAMI PLACE PLAN NO 3
Built 2022
$2,697,000

4241 Aurora St #701

Coral Gables FL, 33146
$2,697,000
0%
3 beds
4 Baths
1,944 SF
$1,387/SF
354
Cora
Built 2027
$2,697,000

3086 Indiana St

Miami FL, 33133
$2,697,000
0%
4 beds
4 Baths
2,655 SF
$1,016/SF
58
Palmhurst
Built 2026
$2,695,000

529 S Flagler Dr #19G

West Palm Beach FL, 33401
$2,695,000
0%
2 beds
2 Baths
1,927 SF
$1,399/SF
111
PLAZA OF THE PALM BEACHES
Built 1986
$2,695,000

529 S Flagler Dr #19F

West Palm Beach FL, 33401
$2,695,000
0%
2 beds
2 Baths
1,927 SF
$1,399/SF
111
PLAZA OF THE PALM BEACHES
Built 1986
$2,695,000

2711 S Ocean Dr #3404

Hollywood FL, 33019
$2,695,000
0%
3 beds
4 Baths
3,395 SF
$794/SF
77
Trump Hollywood
Built 2010
$2,695,000

99 SW 7th St #PH-3903

Miami FL, 33131
$2,695,000
1.77%
3 beds
3 Baths
1,549 SF
$1,740/SF
114
Lofty Brickell Condo
Built 2027
$2,695,000

9201 E Bay Harbor Dr #804

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,695,000
0%
2 beds
3 Baths
1,851 SF
$1,456/SF
62
LA BAIA
Built 2026
$2,695,000

9201 E Bay Harbor Drive #502

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,695,000
0%
3 beds
3 Baths
2,068 SF
$1,303/SF
91
LA BAIA BAY HARBOR ISLAND
Built 2026