fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2321 to 2336 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,780,000

13400 SW 83rd Ave

Pinecrest FL, 33156
$2,780,000
0%
4 beds
6 Baths
3,748 SF
$742/SF
310
Pinecrest Oaks
Built 2005
$2,780,000

848 Brickell Key Dr #1201

Miami FL, 33131
$2,780,000
-2.46%
3 beds
3 Baths
2,353 SF
$1,181/SF
65
THREE TEQUESTA POINT
Built 2001
$2,780,000

24000 SW 167th Ave

Homestead FL, 33031
$2,780,000
-6.71%
7 beds
4 Baths
4,874 SF
$570/SF
23
REDLAND
Built 1940
$2,778,000

1177 Kane Concourse #601

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,778,000
0%
2 beds
3 Baths
1,849 SF
$1,502/SF
279
The Well Bay Harbor Islan
Built 2025
$2,775,000

10201 Collins Ave #404

Bal Harbour FL, 33154
$2,775,000
0%
1 beds
2 Baths
1,267 SF
$2,190/SF
22
Oceana Bal Harbour
Built 2017
$2,770,000

1266 NE 101st St

Miami Shores FL, 33138
$2,770,000
-4.48%
4 beds
4 Baths
3,611 SF
$767/SF
198
GORDON SHORES
Built 1950
$2,760,000

10251 SW 136th St

Miami FL, 33176
$2,760,000
-3.5%
5 beds
5 Baths
4,017 SF
$687/SF
30
WEST GROVE ESTATES
Built 2019
$2,750,000

2400 Edward Rd

Palm Beach Gardens FL, 33410
$2,750,000
-1.79%
0 beds
0 Baths
1,491 SF
$1,844/SF
1209
Unincorporated
Built 2023
$2,750,000

1011 US Highway One #A204

Juno Beach FL, 33408
$2,750,000
0%
3 beds
4 Baths
3,490 SF
$788/SF
442
Caretta
Built 2025
$2,750,000

1451 Brickell Ave #3702

Miami FL, 33131
$2,750,000
0%
2 beds
3 Baths
1,625 SF
$1,692/SF
143
ECHO BRICKELL
Built 2017
$2,750,000

6002 SW 79th Ct

Miami FL, 33143
$2,750,000
-11.26%
4 beds
3 Baths
3,685 SF
$746/SF
301
SUNKIST ESTATES A
Built 1990
$2,750,000

18101 Collins Ave #3504

Sunny Isles Beach FL, 33160
$2,750,000
-7.72%
3 beds
4 Baths
1,873 SF
$1,468/SF
416
Trump Palace
Built 2006
$2,750,000

307 Charroux Dr

Palm Beach Gardens FL, 33410
$2,750,000
-5.17%
3 beds
4 Baths
3,433 SF
$801/SF
107
FRENCHMANS RESERVE POD C
Built 2008
$2,750,000

7770 Hawthorne Ave

Miami Beach FL, 33141
$2,750,000
-5.01%
4 beds
3 Baths
1,978 SF
$1,390/SF
112
BISCAYNE POINT
Built 1949
$2,750,000

525 N Fort Lauderdale Beach Blvd #1509

Fort Lauderdale FL, 33304
$2,750,000
0%
2 beds
3 Baths
1,721 SF
$1,598/SF
49
Four Seasons Residences
Built 2022
$2,750,000

301 Altara Ave #LPH914

Coral Gables FL, 33146
$2,750,000
0%
4 beds
4 Baths
3,194 SF
$861/SF
36
MERRICK MANOR CONDO
Built 2019