fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2145 to 2160 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,980,000

700 NE 26th Ter #2001

Miami FL, 33137
$2,980,000
-6.84%
3 beds
5 Baths
2,368 SF
$1,258/SF
492
MISSONI BAIA
Built 2023
$2,980,000

300 Biscayne Blvd Way #1002

Miami FL, 33131
$2,980,000
0%
2 beds
3 Baths
1,474 SF
$2,022/SF
23
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,980,000

259 Shore Ct

Lauderdale By The Sea FL, 33308
$2,980,000
-9.4%
4 beds
5 Baths
3,024 SF
$985/SF
217
Sky 230
Built 2015
$2,975,000

355 Redwood Ln

Key Biscayne FL, 33149
$2,975,000
0%
3 beds
2 Baths
1,403 SF
$2,120/SF
289
TROPICAL ISLE HOMES SUB 3
Built 1955
$2,975,000

901 S Ocean Dr. #508

Hollywood FL, 33019
$2,975,000
0%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
43
Hollywood Moon
Built 2028
$2,975,000

848 Brickell Key Dr #204

Miami FL, 33131
$2,975,000
-16.2%
4 beds
5 Baths
3,257 SF
$913/SF
204
THREE TEQUESTA POINT
Built 2001
$2,975,000

443 Sombrero Beach Rd

Marathon FL, 33050
$2,975,000
0%
5 beds
5 Baths
2,860 SF
$1,040/SF
48
THE RESERVE AT SOMBRERO
Built 2019
$2,970,990

19617 NE 14 AVE

Miami FL, 33179
$2,970,990
0%
5 beds
5 Baths
4,119 SF
$721/SF
49
Greenview Presidential
Built 2026
$2,963,000

6365 Collins Ave #2403

Miami Beach FL, 33141
$2,963,000
-12.05%
3 beds
3 Baths
1,761 SF
$1,683/SF
344
Akoya Condos
Built 2004
$2,962,000

2650 Lincoln Ave #407

Miami FL, 33133
$2,962,000
0%
3 beds
4 Baths
2,026 SF
$1,462/SF
45
The Lincoln
Built 2027
$2,959,000

650 NE 32nd St #BH6

Miami FL, 33137
$2,959,000
-0.54%
4 beds
5 Baths
3,341 SF
$886/SF
93
Paraiso Bay Condominium
Built 2018
$2,950,900

700 NE 24th Street #407-S

Miami FL, 33137
$2,950,900
0%
4 beds
6 Baths
n/a
n/a
267
Aria Reserve Miami
Built 2025
$2,950,000

1011 US Highway One #A202

Juno Beach FL, 33408
$2,950,000
0%
3 beds
4 Baths
3,490 SF
$845/SF
597
Caretta
Built 2025
$2,950,000

10175 Collins Ave #502

Bal Harbour FL, 33154
$2,950,000
0%
3 beds
3 Baths
2,353 SF
$1,254/SF
482
TIFFANY
Built 1982
$2,950,000

300 Biscayne Blvd Way #1003

Miami FL, 33131
$2,950,000
-13.24%
2 beds
3 Baths
1,675 SF
$1,761/SF
188
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,950,000

1524 Argyle Dr

Fort Lauderdale FL, 33312
$2,950,000
0%
7 beds
8 Baths
4,550 SF
$648/SF
289
RIVER HIGHLANDS AMEN PLAT
Built 1995