fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2113 to 2128 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,995,000

1425 Brickell Ave #65C

Miami FL, 33131
$2,995,000
0%
2 beds
3 Baths
2,139 SF
$1,400/SF
181
Four Seasons Residences
Built 2003
$2,995,000

300 Biscayne Blvd Way #903

Miami FL, 33131
$2,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,829 SF
$1,638/SF
76
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,995,000

2600 SW 128th Ave

Miami FL, 33175
$2,995,000
0%
5 beds
5 Baths
3,754 SF
$798/SF
86
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1998
$2,995,000

9201 E Bay Harbor Dr #702

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,995,000
0%
3 beds
4 Baths
2,068 SF
$1,448/SF
62
LA BAIA SOUTH
Built 2026
$2,995,000

114 Royal Ln

Islamorada FL, 33036
$2,995,000
0%
4 beds
5 Baths
3,467 SF
$864/SF
69
PLANTATION BEACH
Built 2026
$2,995,000

500 Alton Rd #2402

Miami Beach FL, 33139
$2,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,218 SF
$2,459/SF
48
Five Park
Built 2024
$2,995,000

10250 SW 135th St

Miami FL, 33176
$2,995,000
0%
5 beds
5 Baths
3,865 SF
$775/SF
125
WEST GROVE ESTATES
Built 2021
$2,995,000

349 Walnut St

Hollywood FL, 33019
$2,995,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
162
HOLLYWOOD CENTRAL BEACH
Built 2026
$2,995,000

8620 SW 112 ST

Miami FL, 33156
$2,995,000
0%
5 beds
5 Baths
3,993 SF
$750/SF
234
n/a
Built 2025
$2,995,000

2835 Tigertail Ave #404S

Coconut Grove FL, 33133
$2,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,539 SF
$1,946/SF
27
The Well Coconut Grove
Built 2028
$2,995,000

2175 SW 25th St

Miami FL, 33133
$2,995,000
-3.23%
5 beds
5 Baths
3,723 SF
$804/SF
176
CITRUS PARK
Built 2025
$2,995,000

16889 SW 73rd Ct

Palmetto Bay FL, 33157
$2,995,000
0%
5 beds
4 Baths
3,985 SF
$752/SF
7
BANYAN WOODS
Built 1990
$2,995,000

1425 Brickell Ave #57A

Miami FL, 33131
$2,995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,579 SF
$1,897/SF
86
Four Season Residences
Built 2003
$2,995,000

700 NE 26th Ter #4902

Miami FL, 33137
$2,995,000
-4.92%
2 beds
4 Baths
2,464 SF
$1,216/SF
520
MISSONI BAIA
Built 2023
$2,995,000

14332 Ardoch Pl

Miami Lakes FL, 33016
$2,995,000
900%
5 beds
5 Baths
5,664 SF
$529/SF
3
Lake Elizabeth sec 4
Built 1989
$2,995,000

1176 97th St #809

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,995,000
0%
2 beds
3 Baths
1,701 SF
$1,761/SF
2
THE WELL BAY HARBOR
Built 2026