fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2097 to 2112 of 27239 Properties.

DOM
 
$2,999,999

801 S Miami Ave #5702

Miami FL, 33130
$2,999,999
0%
3 beds
3 Baths
2,179 SF
$1,377/SF
8
sls lux
Built 2018
$2,999,990

1829 Adrian Creek Blvd

Port Orange FL, 32128
$2,999,990
-9.77%
4 beds
5 Baths
4,025 SF
$745/SF
275
Estates of Browns Landing
Built 2024
$2,999,990

555 Catalonia Ave

Coral Gables FL, 33134
$2,999,990
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
55
CORAL GABLES BILTMORE SEC
Built 2026
$2,999,900

101 SW 25th Rd

Miami FL, 33129
$2,999,900
-6.25%
4 beds
4 Baths
2,228 SF
$1,346/SF
106
BRICKELL HAMMOCK UN 1
Built 2025
$2,999,000

3300 NE 188th St #LPH09

Aventura FL, 33180
$2,999,000
0%
4 beds
6 Baths
3,184 SF
$942/SF
157
ECHO AVENTURA
Built 2015
$2,999,000

2711 S Ocean Dr #905

Hollywood FL, 33019
$2,999,000
0%
3 beds
4 Baths
3,062 SF
$979/SF
89
Trump Hollywood
Built 2010
$2,999,000

32 N Bounty Ln

Key Largo FL, 33037
$2,999,000
-11.66%
5 beds
5 Baths
3,868 SF
$775/SF
164
BUCCANEER PT (LARGO SOUND
Built 2024
$2,999,000

4231 SW 11th St

Miami FL, 33134
$2,999,000
-4.79%
5 beds
6 Baths
3,892 SF
$771/SF
63
CAMNER GABLES 1ST ADDN
Built 2025
$2,999,000

9201 E Bay Harbor Dr #UPH02

Bay Harbor Islands FL, 33154
$2,999,000
-6.28%
3 beds
3 Baths
2,068 SF
$1,450/SF
111
La Baia South Tower
Built 2026
$2,999,000

300 Biscayne Blvd Way #1605

Miami FL, 33131
$2,999,000
-0.03%
2 beds
4 Baths
1,699 SF
$1,765/SF
71
Aston Martin Residences
Built 2024
$2,999,000

2512 Princeton Court

Weston FL, 33327
$2,999,000
0%
5 beds
6 Baths
4,763 SF
$630/SF
41
Weston Hills Country Club
Built 1997
$2,999,000

#69

Miami FL, 33133
$2,999,000
0%
5 beds
6 Baths
4,035 SF
$743/SF
5
L'HERMITAGE
Built 1984
$2,999,000

160 Isle Of Venice Dr #PH2

Fort Lauderdale FL, 33301
$2,999,000
0%
3 beds
4 Baths
2,918 SF
$1,028/SF
3
160 Marina Bay
Built 2023
$2,998,000

1500 Ocean Drive #1003

Miami Beach FL, 33139
$2,998,000
0%
3 beds
3 Baths
1,740 SF
$1,723/SF
262
The Michael Graves
Built 1998
$2,995,000

1011 US Highway One #B203

Juno Beach FL, 33408
$2,995,000
0%
3 beds
4 Baths
3,490 SF
$858/SF
577
Caretta
Built 2025
$2,995,000

19651 SW 168th St

Miami FL, 33187
$2,995,000
0%
3 beds
3 Baths
1,905 SF
$1,572/SF
107
NA
Built 1984