fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2065 to 2080 of 27238 Properties.

DOM
 
$3,000,000

4245 Braganza Ave

Miami FL, 33133
$3,000,000
0%
0 beds
0 Baths
n/a
n/a
338
WOODRIDGE SUB
Built 1920
$3,000,000

2127 Brickell Ave #3005

Miami FL, 33129
$3,000,000
0%
2 beds
3 Baths
2,310 SF
$1,299/SF
163
BRISTOL TOWER CONDO
Built 1993
$3,000,000

300 Collins Ave #3D

Miami Beach FL, 33139
$3,000,000
7.14%
2 beds
3 Baths
1,402 SF
$2,140/SF
332
300 Collins Condo
Built 2018
$3,000,000

19955 SW 186th St

Miami FL, 33187
$3,000,000
0%
7 beds
7 Baths
4,979 SF
$603/SF
92
redlands
Built 1971
$3,000,000

15901 Collins Ave #2801

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,000,000
-17.81%
3 beds
4 Baths
2,768 SF
$1,084/SF
861
TDR TOWER ii CONDO
Built 2008
$3,000,000

1265 S Alhambra Cir #B

Coral Gables FL, 33146
$3,000,000
0%
2 beds
3 Baths
2,036 SF
$1,473/SF
72
South Brick Condo
Built 1967
$3,000,000

1749 NE Miami Ct #605

Miami FL, 33132
$3,000,000
0%
2 beds
3 Baths
3,774 SF
$795/SF
91
PARC LOFTS CONDO
Built 2005
$3,000,000

232 W Seaview Dr

Duck FL, 33050
$3,000,000
0%
3 beds
3 Baths
1,596 SF
$1,880/SF
178
PLANTATION ISLAND
Built 1985
$3,000,000

650 NE 32nd St #BH7

Miami FL, 33137
$3,000,000
0%
3 beds
4 Baths
3,175 SF
$945/SF
212
PARAISO BAY CONDO
Built 2018
$3,000,000

9494 SW 125th Ter

Miami FL, 33176
$3,000,000
0%
5 beds
4 Baths
3,709 SF
$809/SF
31
OAK RIDGE FALLS
Built 2000
$3,000,000

4316 Sheridan Ave

Miami Beach FL, 33140
$3,000,000
0%
3 beds
4 Baths
1,953 SF
$1,536/SF
371
ORCHARD SUB NO 4
Built 1939
$3,000,000

201 Crandon Blvd #163

Key Biscayne FL, 33149
$3,000,000
0%
3 beds
4 Baths
2,604 SF
$1,152/SF
35
Key Colony
Built 1978
$3,000,000

21301 NE 38th Ave #58

Aventura FL, 33180
$3,000,000
0%
5 beds
5 Baths
3,200 SF
$938/SF
694
Courtyards at The Point
Built 1995
$3,000,000

700 NE 24th St #3201

Miami FL, 33137
$3,000,000
0%
4 beds
6 Baths
2,686 SF
$1,117/SF
21
Aria Reserve South
Built 2025
$3,000,000

135 SW 125th Ave

Miami FL, 33184
$3,000,000
0%
5 beds
4 Baths
3,017 SF
$994/SF
70
SWEETWATER ESTS SUB
Built 1994
$3,000,000

201 NE 27th Dr

Wilton Manors FL, 33334
$3,000,000
0%
4 beds
5 Baths
3,000 SF
$1,000/SF
16
SUNSET MANORS AMEN PLAT
Built 2026