fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2033 to 2048 of 27238 Properties.

DOM
 
$3,105,500

1133 SW 2nd Ave #T2-3801

Miami FL, 33130
$3,105,500
0%
3 beds
4 Baths
1,958 SF
$1,586/SF
461
Mercedes-Benz Places Miam
Built 2027
$3,105,000

3000 Ponce De Leon Blvd #405

Coral Gables FL, 33134
$3,105,000
0%
2 beds
3 Baths
1,956 SF
$1,587/SF
241
Ponce Park
Built 2027
$3,100,000

2301 Collins Ave #634/635

Miami Beach FL, 33139
$3,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,640 SF
$1,890/SF
108
Roney Palace
Built 1926
$3,100,000

18975 Collins Ave #2504

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,608 SF
$1,928/SF
65
Residences by Armani Casa
Built 2019
$3,100,000

11412 NE 8th Ave

Biscayne Park FL, 33161
$3,100,000
0%
4 beds
5 Baths
3,123 SF
$993/SF
64
GRIFFFING BISC PK EST AMD
Built 2025
$3,100,000

2711 S Ocean Dr #2803

Hollywood FL, 33019
$3,100,000
0%
3 beds
4 Baths
3,395 SF
$913/SF
34
Trump Hollywood
Built 2009
$3,100,000

765 Crandon Blvd #307

Key Biscayne FL, 33149
$3,100,000
0%
3 beds
4 Baths
3,091 SF
$1,003/SF
415
Ocean Club
Built 2002
$3,100,000

1000 Brickell Plz #PH5103

Miami FL, 33131
$3,100,000
0%
3 beds
5 Baths
2,076 SF
$1,493/SF
21
BRICKELL FLATIRON CONDO
Built 2019
$3,100,000

471 SW 30th Rd

Miami FL, 33129
$3,100,000
0%
4 beds
4 Baths
3,462 SF
$895/SF
22
BRICKELL ESTATES
Built 2015
$3,100,000

2210 NE 124th St

North Miami FL, 33181
$3,100,000
-4.62%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
98
KEYSTONE ISLAND NO 1
Built 2026
$3,100,000

18975 Collins Ave #304

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,100,000
0%
2 beds
3 Baths
1,506 SF
$2,058/SF
20
Residences by Armani Casa
Built 2019
$3,100,000

789 Crandon Blvd #1005

Key Biscayne FL, 33149
$3,100,000
0%
2 beds
3 Baths
2,100 SF
$1,476/SF
191
The Ocean Club
Built 1998
$3,100,000

9703 Collins Ave #1001

Bal Harbour FL, 33154
$3,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,069 SF
$2,900/SF
795
St Regis
Built 2011
$3,100,000

101 20th St #2902

Miami Beach FL, 33139
$3,100,000
0%
2 beds
2 Baths
1,213 SF
$2,556/SF
171
Setai residences
Built 2004
$3,100,000

18201 Collins Ave #4901

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,100,000
0%
3 beds
5 Baths
3,016 SF
$1,028/SF
9
TRUMP ROYALE CONDO
Built 2008
$3,100,000

3755 Royal Palm Ave

Miami Beach FL, 33140
$3,100,000
0%
4 beds
3 Baths
2,096 SF
$1,479/SF
20
ORCHARD SUB 2 & 3
Built 1946