fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 2017 to 2032 of 27238 Properties.

DOM
 
$3,150,000

433 NW 127th Ave

Miami FL, 33182
$3,150,000
-3.08%
5 beds
4 Baths
3,702 SF
$851/SF
112
SWEETWATER ESTS SUB
Built 2007
$3,150,000

500 NE 51st St

Miami FL, 33137
$3,150,000
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
62
MORNINGSIDE
Built 1948
$3,150,000

12940 SW 73rd Ave

Pinecrest FL, 33156
$3,150,000
-1.53%
5 beds
4 Baths
3,862 SF
$816/SF
86
UNPLATTED
Built 1957
$3,150,000

2000 S Bayshore Drive #13

Miami FL, 33133
$3,150,000
-0.79%
5 beds
6 Baths
3,493 SF
$902/SF
79
L Hermitage
Built 1982
$3,150,000

1616 S Bayshore Dr

Miami FL, 33133
$3,150,000
-9.87%
4 beds
5 Baths
3,279 SF
$961/SF
190
GLENCOE A SUB
Built 1950
$3,150,000

7531 SW 52nd Ct

Miami FL, 33143
$3,150,000
0%
4 beds
3 Baths
2,314 SF
$1,361/SF
13
HIGH PINES REV PLAT OF 2N
Built 1946
$3,150,000

12510 Ramiro St

Coral Gables FL, 33156
$3,150,000
-5.97%
6 beds
4 Baths
3,350 SF
$940/SF
134
CORAL BAY SEC A AMD PL
Built 1973
$3,150,000

16740 N Botaniko Dr N

Weston FL, 33326
$3,150,000
-3.08%
5 beds
7 Baths
5,368 SF
$587/SF
252
WESTON ESTATES
Built 2025
$3,150,000

788 NE 23rd St #2302

Miami FL, 33137
$3,150,000
5.18%
3 beds
5 Baths
2,743 SF
$1,148/SF
45
Elysee
Built 2021
$3,150,000

3101 S Ocean Dr #2708

Hollywood FL, 33019
$3,150,000
-3.08%
3 beds
4 Baths
3,091 SF
$1,019/SF
338
OCEAN PALMS CONDO
Built 2005
$3,150,000

9234 SW 112th St

Miami FL, 33176
$3,150,000
0%
7 beds
5 Baths
4,072 SF
$774/SF
41
Woodstock Villas
Built 1954
$3,150,000

16400 Collins Ave #PH41

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,150,000
0%
4 beds
5 Baths
4,150 SF
$759/SF
1
Oceania Island
Built 1995
$3,145,000

18201 Collins Ave #5101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,145,000
-4.7%
3 beds
4 Baths
3,016 SF
$1,043/SF
129
TRUMP ROYALE
Built 2008
$3,129,000

909 Roderigo Ave

Coral Gables FL, 33134
$3,129,000
0%
3 beds
3 Baths
2,273 SF
$1,377/SF
23
CORAL GABLES C C SEC 3
Built 1930
$3,115,065

19575 NE 14 AVE

Miami FL, 33179
$3,115,065
0%
5 beds
5 Baths
4,119 SF
$756/SF
49
Greenview Presidential
Built 2026
$3,115,000

2650 Lincoln Ave #205

Miami FL, 33133
$3,115,000
0%
4 beds
10 Baths
2,611 SF
$1,193/SF
45
The Lincoln
Built 2027