fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1985 to 2000 of 27238 Properties.

DOM
 
$3,200,000

300 Biscayne Blvd Way #5205W

Miami FL, 33131
$3,200,000
-15.79%
2 beds
4 Baths
1,699 SF
$1,883/SF
320
Aston Martin Residences
Built 2024
$3,200,000

4206 Alhambra Cir

Coral Gables FL, 33146
$3,200,000
0%
4 beds
5 Baths
3,179 SF
$1,007/SF
17
C GAB COUNTRY CLUB SEC 5
Built 1926
$3,200,000

9703 Collins Ave #2615

Bal Harbour FL, 33154
$3,200,000
-17.95%
2 beds
2 Baths
1,541 SF
$2,077/SF
352
The St. Regis Bal Harbour
Built 2011
$3,200,000

17001 Collins Ave #2508

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,200,000
-8.57%
4 beds
5 Baths
2,394 SF
$1,337/SF
412
JADE BEACH SUNNY ISLES
Built 2008
$3,200,000

10155 Collins Ave #410

Bal Harbour FL, 33154
$3,200,000
-3.03%
4 beds
4 Baths
3,300 SF
$970/SF
148
Bal Harbour 101
Built 1978
$3,200,000

2655 Collins Ave #PH06/08

Miami Beach FL, 33140
$3,200,000
0%
3 beds
4 Baths
2,244 SF
$1,426/SF
94
Mirasol Ocean Towers
Built 1975
$3,200,000

6450 SW 128th St

Pinecrest FL, 33156
$3,200,000
0%
4 beds
4 Baths
3,096 SF
$1,034/SF
1
ELRAE SUB
Built 1958
$3,199,900

630 NE 82nd Ter

Miami FL, 33138
$3,199,900
-13.49%
6 beds
5 Baths
n/a
n/a
327
SHORECREST
Built 2025
$3,199,900

7225 Gleneagle Dr

Miami Lakes FL, 33014
$3,199,900
-14.67%
7 beds
6 Baths
8,133 SF
$393/SF
167
MIAMI LAKES - LOCH LOMOND
Built 1995
$3,199,000

10155 Collins Ave #909

Bal Harbour FL, 33154
$3,199,000
0%
3 beds
4 Baths
3,300 SF
$969/SF
106
BAL HARBOUR 101 CODO
Built 1977
$3,199,000

260 NE 14th St

Delray Beach FL, 33444
$3,199,000
0%
5 beds
4 Baths
3,422 SF
$935/SF
101
PLUMOSA PARK SEC A, B AND
Built 2026
$3,199,000

700 NE 26th Ter #4701

Miami FL, 33137
$3,199,000
-4.51%
3 beds
5 Baths
2,361 SF
$1,355/SF
115
Missoni Baia
Built 2023
$3,199,000

2711 S Ocean Dr #2304

Hollywood FL, 33019
$3,199,000
0%
3 beds
4 Baths
3,395 SF
$942/SF
26
TRUMP HOLLYWOOD
Built 2009
$3,199,000

1925 Brickell Ave #DPH3

Miami FL, 33129
$3,199,000
-20.02%
5 beds
6 Baths
5,430 SF
$589/SF
188
BRICKELL PLACE PHASE II
Built 1980
$3,199,000

1753 Nocatee Dr

Miami FL, 33133
$3,199,000
-5.63%
3 beds
3 Baths
2,772 SF
$1,154/SF
59
JOSEPH MNR
Built 1979
$3,199,000

3675 Loquat Ave

Miami FL, 33133
$3,199,000
-3.03%
4 beds
4 Baths
3,825 SF
$836/SF
91
COCO GVE PK 2 AMD
Built 2005