fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1953 to 1968 of 27238 Properties.

DOM
 
$3,250,000

3050 NE 41st St

Fort Lauderdale FL, 33308
$3,250,000
0%
3 beds
3 Baths
2,450 SF
$1,327/SF
28
CORAL RIDGE COUNTRY CLUB
Built 1969
$3,249,999

2111 Alhambra Cir

Coral Gables FL, 33134
$3,249,999
-4.41%
6 beds
5 Baths
3,202 SF
$1,015/SF
63
CORAL GABLES SEC E
Built 1925
$3,249,000

17001 Collins Ave #3208

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,249,000
0%
4 beds
5 Baths
2,394 SF
$1,357/SF
591
Jade Beach Condo
Built 2008
$3,249,000

6201 SW 114th St

Pinecrest FL, 33156
$3,249,000
8.48%
3 beds
3 Baths
3,223 SF
$1,008/SF
202
BRIERCLIFF SUB
Built 1955
$3,249,000

7140 SW 70th Ave

Miami FL, 33143
$3,249,000
-2.99%
4 beds
4 Baths
3,525 SF
$922/SF
63
PALM MIAMI AMD
Built 2007
$3,249,000

178 NE 45th St

Miami FL, 33137
$3,249,000
0%
4 beds
5 Baths
3,280 SF
$991/SF
22
BILTMORE SUB
Built 1924
$3,249,000

11911 NW 2 St

Plantation FL, 33325
$3,249,000
-1.1%
8 beds
7 Baths
5,231 SF
$621/SF
136
FLA FRUIT LANDS CO
Built 2022
$3,245,000

1000 Brickell Plaza #PH5403

Miami FL, 33131
$3,245,000
-3.13%
3 beds
4 Baths
2,076 SF
$1,563/SF
73
Brickell Flatiron
Built 2019
$3,245,000

1000 Brickell Plz #PH5403

Miami FL, 33131
$3,245,000
-9.23%
2 beds
4 Baths
2,076 SF
$1,563/SF
126
Brickell Flatiron
Built 2019
$3,245,000

5602 SW 65th Ct

South Miami FL, 33143
$3,245,000
0%
5 beds
6 Baths
3,726 SF
$871/SF
38
SOMI ESTATES
Built 2017
$3,230,765

19613 NE 14 AVE

Miami FL, 33179
$3,230,765
0%
5 beds
6 Baths
4,336 SF
$745/SF
49
Greenview Presidential
Built 2026
$3,230,765

19603 NE 14 AVE

Miami FL, 33179
$3,230,765
0%
5 beds
6 Baths
4,336 SF
$745/SF
49
Greenview Presidential
Built 2026
$3,200,900

24 SW 4th St #S-1402

Miami FL, 33130
$3,200,900
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
296
Faena Residences Miami
Built 2029
$3,200,000

19460 39th Ct

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,200,000
0%
5 beds
6 Baths
4,102 SF
$780/SF
226
GOLDEN GATE ESTATES & MAR
Built 2000
$3,200,000

501 SE 6th Avenue #403

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,200,000
0%
4 beds
3 Baths
2,296 SF
$1,394/SF
272
Sixth&Rio
Built 2026
$3,200,000

5500 Island Estates Dr #606N

Aventura FL, 33160
$3,200,000
0%
3 beds
5 Baths
2,979 SF
$1,074/SF
76
Prive at Island Estates
Built 2017