SEARCH LISTINGS
Showing 1921 to 1936 of 27237 Properties.
DOM
 
6000 Island Blvd #2102
Aventura FL, 33160
$3,295,000
0%
3 beds
4 Baths
2,840 SF
$1,160/SF
43
WILLIAMS ISLAND
Built 2005
9201 E Bay Harbor Dr #503
Bal Harbour FL, 33154
$3,295,000
0%
3 beds
4 Baths
1,830 SF
$1,801/SF
66
La Baia
Built 2026
1229 Sorolla Ave
Coral Gables FL, 33134
$3,290,000
0%
5 beds
5 Baths
2,629 SF
$1,251/SF
125
CORAL GABLES SEC E
Built 1927
15846 SW 49th St
Southwest Ranches FL, 33331
$3,290,000
0%
6 beds
5 Baths
5,216 SF
$631/SF
160
CIRCLE S ESTATES
Built 2022
1311 Bay Dr
Miami Beach FL, 33141
$3,290,000
0%
5 beds
6 Baths
2,842 SF
$1,158/SF
1
OCEAN SIDE SEC OF THE ISL
Built 2021
17141 Collins Ave #3602
Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,287,000
-17.2%
2 beds
3 Baths
2,044 SF
$1,608/SF
484
MUSE CONDO
Built 2018
10190 E Bay Harbor Dr #13
Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,285,000
0%
4 beds
5 Baths
21,242 SF
$155/SF
181
BAY HARBOR VILLAS
Built 2027
5000 Riviera Dr
Coral Gables FL, 33146
$3,280,000
0%
4 beds
4 Baths
2,530 SF
$1,296/SF
25
C GAB RIVIERA SEC PT 2 RE
Built 1954
700 NE 24th ST #5407
Miami FL, 33137
$3,279,000
0%
4 beds
6 Baths
2,582 SF
$1,270/SF
21
ARIA RESERVE SOUTH
Built 2025
4810 SW 198th Ter
Southwest Ranches FL, 33332
$3,275,000
-1.5%
5 beds
4 Baths
3,101 SF
$1,056/SF
28
198 TERRACE PLAT
Built 1998
918 Santiago St
Coral Gables FL, 33134
$3,275,000
0%
4 beds
4 Baths
2,801 SF
$1,169/SF
24
MARIANA PLACE
Built 1952
11861 NW 4th St
Plantation FL, 33325
$3,275,000
-0.61%
9 beds
6 Baths
8,582 SF
$382/SF
57
SIMONS PLAT
Built 1980
1451 Brickell Ave #4503
Miami FL, 33131
$3,250,000
0%
3 beds
4 Baths
2,122 SF
$1,532/SF
485
ECHO BRICKELL CONDO
Built 2017
5601 Maggiore St
Coral Gables FL, 33146
$3,250,000
0%
5 beds
4 Baths
2,959 SF
$1,098/SF
112
C GAB RIVIERA SEC 10
Built 1952
1451 Brickell Ave #4401
Miami FL, 33131
$3,250,000
0%
3 beds
4 Baths
1,951 SF
$1,666/SF
97
ECHO BRICKELL CONDO
Built 2017