fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1905 to 1920 of 27237 Properties.

DOM
 
$3,299,000

1470 16th St #501

Miami Beach FL, 33139
$3,299,000
0%
3 beds
3 Baths
1,974 SF
$1,671/SF
91
ANACAPRI SOUTH BEACH
Built 2008
$3,299,000

641 Santander Ave #3

Coral Gables FL, 33134
$3,299,000
0%
3 beds
4 Baths
3,304 SF
$998/SF
174
SANTANDER TOWNHOMES
Built 2016
$3,299,000

18301 SW 50th St

Southwest Ranches FL, 33331
$3,299,000
-15.3%
4 beds
3 Baths
3,260 SF
$1,012/SF
82
Rolling Oaks
Built 1971
$3,298,000

16001 Collins Ave #3601

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,298,000
10.67%
3 beds
4 Baths
2,768 SF
$1,191/SF
545
TRUMP TOWER I
Built 2008
$3,296,000

300 N Biscayne Blvd #4408

Miami FL, 33132
$3,296,000
0%
2 beds
3 Baths
1,809 SF
$1,822/SF
220
Waldorf Astoria Miami Res
Built 2028
$3,295,000

1850 S Ocean Dr #PH4405

Hallandale Beach FL, 33009
$3,295,000
0%
3 beds
3 Baths
2,200 SF
$1,498/SF
143
BEACH CLUB I
Built 2006
$3,295,000

17141 Collins Ave #3002

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,295,000
-6.52%
2 beds
3 Baths
2,042 SF
$1,614/SF
112
THE MUSE
Built 2018
$3,295,000

101 20th St #1706

Miami Beach FL, 33139
$3,295,000
-17.11%
2 beds
2 Baths
1,316 SF
$2,504/SF
296
The Setai
Built 2004
$3,295,000

13300 SW 69th Ave

Pinecrest FL, 33156
$3,295,000
0%
5 beds
5 Baths
4,731 SF
$696/SF
83
FAIRMONT ACRES SEC 3
Built 1966
$3,295,000

320 Polk St

Hollywood FL, 33019
$3,295,000
-5.72%
6 beds
4 Baths
2,814 SF
$1,171/SF
206
HOLLYWOOD BEACH
Built 1954
$3,295,000

1426 Robbia Ave

Coral Gables FL, 33146
$3,295,000
0%
5 beds
3 Baths
2,912 SF
$1,132/SF
10
C GABLES RIVIERA SEC 5
Built 1950
$3,295,000

1735 Michigan Ave

Miami Beach FL, 33139
$3,295,000
0%
3 beds
3 Baths
1,815 SF
$1,815/SF
28
PALM VIEW SUB
Built 1960
$3,295,000

3750 Yacht Club Dr #TH1

Aventura FL, 33180
$3,295,000
-2.37%
4 beds
5 Baths
3,849 SF
$856/SF
101
VIDA AT THE POINT
Built 2022
$3,295,000

4065 Battersea Rd

Miami FL, 33133
$3,295,000
0%
4 beds
4 Baths
3,676 SF
$896/SF
20
COCONUT GROVE MANOR
Built 2004
$3,295,000

7918 West Dr #1002

North Bay Village FL, 33141
$3,295,000
0%
3 beds
4 Baths
2,240 SF
$1,471/SF
349
Tula Residences
Built 2026
$3,295,000

788 NE 23rd St #3202

Miami FL, 33137
$3,295,000
-3.09%
4 beds
6 Baths
3,326 SF
$991/SF
245
ELYSEE
Built 2021