fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1873 to 1888 of 27237 Properties.

DOM
 
$3,350,000

9900 W Bay Harbor Dr #502

Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,350,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
45
9900 West
Built 2026
$3,350,000

17001 Collins Ave #3101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,350,000
0%
4 beds
5 Baths
2,394 SF
$1,399/SF
45
JADE BEACH CONDO
Built 2008
$3,350,000

17001 Collins Ave #4208

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,350,000
0%
4 beds
5 Baths
2,394 SF
$1,399/SF
23
Jade Beach
Built 2008
$3,350,000

16901 Collins Ave #1802

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,350,000
0%
2 beds
3 Baths
2,065 SF
$1,622/SF
160
JADE SIGNATURE
Built 2018
$3,350,000

5940 SW 120th St

Pinecrest FL, 33156
$3,350,000
-4.29%
5 beds
4 Baths
3,599 SF
$931/SF
261
TOWN & RANCH ESTS
Built 1968
$3,350,000

12922 Grand Oaks Dr

Davie FL, 33330
$3,350,000
0%
6 beds
6 Baths
5,747 SF
$583/SF
67
VISTA DEL LAGO
Built 2007
$3,350,000

101 Holly Ln

Plantation FL, 33317
$3,350,000
-5.63%
7 beds
7 Baths
9,220 SF
$363/SF
109
PLANTATION SECOND SEC AME
Built 2011
$3,349,000

Marco Island FL, 34145
$3,349,000
-1.47%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
150
MARCO ISLAND
Built 1992
$3,340,000

400 Biscayne Blvd #5703

Miami FL, 33132
$3,340,000
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
57
Delano Residences
Built 2031
$3,340,000

791 Crandon Blvd #302

Key Biscayne FL, 33149
$3,340,000
0%
3 beds
3 Baths
2,510 SF
$1,331/SF
24
OCEAN TOWER TWO CONDO
Built 2001
$3,326,999

25200 SW 189 ave

Unincorporated Dade County FL, 33031
$3,326,999
-0%
4 beds
5 Baths
4,412 SF
$754/SF
26
Redlands
Built 2013
$3,325,000

3101 S Ocean Dr #1608

Hollywood FL, 33019
$3,325,000
0%
4 beds
5 Baths
3,091 SF
$1,076/SF
224
OCEAN PALMS
Built 2006
$3,325,000

300 Biscayne Blvd Way #703

Miami FL, 33131
$3,325,000
0%
2 beds
3 Baths
1,829 SF
$1,818/SF
652
Aston Martin Residences
Built 2024
$3,300,900

300 N Biscayne Blvd #8405

Miami FL, 33132
$3,300,900
0%
1 beds
2 Baths
1,078 SF
$3,062/SF
279
WALDORF ASTORIA RES MIAMI
Built 2027
$3,300,000

3801 SW 132nd Ave

Miami FL, 33175
$3,300,000
0%
4 beds
3 Baths
3,443 SF
$958/SF
155
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1979
$3,300,000

11835 SW 47th St

Miami FL, 33175
$3,300,000
0%
6 beds
8 Baths
6,469 SF
$510/SF
125
BIRD ROAD FARMSITES
Built 1984