fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1841 to 1856 of 27233 Properties.

DOM
 
$3,400,000

18975 Collins Ave #3104

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,400,000
0%
2 beds
3 Baths
1,639 SF
$2,074/SF
185
Armani Residences
Built 2019
$3,400,000

6700 SW 117th St

Pinecrest FL, 33156
$3,400,000
0%
5 beds
4 Baths
3,956 SF
$859/SF
85
OAKRIDGE PINES
Built 1967
$3,400,000

16901 Collins Ave #1402

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,400,000
6.25%
2 beds
3 Baths
1,704 SF
$1,995/SF
538
JADE SIGNATURE
Built 2018
$3,400,000

310 Greenwood Dr

Key Biscayne FL, 33149
$3,400,000
0%
3 beds
2 Baths
1,304 SF
$2,607/SF
58
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 1955
$3,400,000

4401 SW 14th St

Miami FL, 33134
$3,400,000
0%
4 beds
5 Baths
3,563 SF
$954/SF
76
BUSCH SUB
Built 2026
$3,400,000

21200 Point Pl #1204

Aventura FL, 33180
$3,400,000
-2.86%
3 beds
4 Baths
3,173 SF
$1,072/SF
630
ATLANTIC I AT THE POINT
Built 2004
$3,400,000

1300 S Miami Ave #UPH4

Miami FL, 33130
$3,400,000
0%
4 beds
4 Baths
2,010 SF
$1,692/SF
16
DUA 1300 S Miami Ave
Built 2016
$3,400,000

319 Mendoza Ave

Miami FL, 33134
$3,400,000
0%
6 beds
5 Baths
5,123 SF
$664/SF
7
SPANISH COURT
Built 2001
$3,400,000

720 SE 7th St

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,400,000
0%
5 beds
6 Baths
4,150 SF
$819/SF
111
RIO VISTA C J HECTORS RES
Built 2026
$3,400,000

430 Grand Bay Dr #307

Key Biscayne FL, 33149
$3,400,000
0%
3 beds
4 Baths
2,840 SF
$1,197/SF
50
GRAND BAY TOWER
Built 1999
$3,399,900

8967 SW 117th St

Miami FL, 33176
$3,399,900
-5.56%
5 beds
4 Baths
4,401 SF
$773/SF
60
COUNTRY GROVE ESTATES
Built 1985
$3,399,000

7451 NW 103rd Ct

Doral FL, 33178
$3,399,000
0%
6 beds
7 Baths
4,874 SF
$697/SF
105
DORAL COMMONS RESIDENTIAL
Built 2016
$3,399,000

2217 NE 17th Ter

Wilton Manors FL, 33305
$3,399,000
0%
4 beds
4 Baths
3,804 SF
$894/SF
57
MIDDLE RIVER MANOR ADD
Built 2018
$3,399,000

7625 SW 75th Ave

Miami FL, 33143
$3,399,000
-8.11%
6 beds
4 Baths
3,770 SF
$902/SF
1214
HIDDEN FOREST ESTATES
Built 1995
$3,398,000

17875 Collins Ave #905

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,398,000
0%
3 beds
3 Baths
2,214 SF
$1,535/SF
163
Acqualina
Built 2006
$3,395,000

2678 Tigertail Ave #1202

Miami FL, 33133
$3,395,000
0%
3 beds
4 Baths
1,646 SF
$2,063/SF
80
Mr C Residence Coconut
Built 2024