fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1809 to 1824 of 27233 Properties.

DOM
 
$3,495,000

700 Ne 24th Street #4507

Miami FL, 33137
$3,495,000
0%
4 beds
5 Baths
2,813 SF
$1,242/SF
94
Aria Reserve Miami
Built 2025
$3,490,000

99 SW 7th St #PH-3901

Miami FL, 33131
$3,490,000
6.08%
3 beds
3 Baths
1,801 SF
$1,938/SF
477
Lofty Brickell Condo
Built 2027
$3,490,000

1880 S Bayshore Dr

Miami FL, 33133
$3,490,000
0%
5 beds
5 Baths
4,442 SF
$786/SF
72
CRYSTAL BLUFF ADDN TO SIL
Built 1989
$3,490,000

13306 SW 58th Ct

Pinecrest FL, 33156
$3,490,000
0%
6 beds
7 Baths
3,891 SF
$897/SF
38
CUTLER BAY ESTATES
Built 1973
$3,490,000

1451 Brickell Ave #5101

Miami FL, 33131
$3,490,000
0%
3 beds
4 Baths
2,117 SF
$1,649/SF
27
Echo Brickell
Built 2017
$3,490,000

1925 Keystone Blvd

North Miami FL, 33181
$3,490,000
0%
8 beds
9 Baths
2,290 SF
$1,524/SF
32
KEYSTONE POINT SEC 1
Built 2026
$3,490,000

15701 Collins Ave #3203

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,490,000
0%
2 beds
3 Baths
1,447 SF
$2,412/SF
181
Ritz Carlton Residence
Built 2020
$3,490,000

2120 NE 197th Ter

Miami FL, 33179
$3,490,000
0%
5 beds
7 Baths
3,873 SF
$901/SF
45
¤SKYLAKE
Built 2020
$3,490,000

2757 NE 34 Street

Fort Lauderdale FL, 33306
$3,490,000
0%
4 beds
5 Baths
3,140 SF
$1,111/SF
36
CORAL RIDGE GALT ADD NO 3
Built 2026
$3,490,000

2301 Collins Ave #1004

Miami Beach FL, 33139
$3,490,000
0%
2 beds
2 Baths
1,840 SF
$1,897/SF
366
RONEY PALACE
Built 1926
$3,490,000

13801 SW 34th St

Miami FL, 33175
$3,490,000
-9.35%
5 beds
5 Baths
3,567 SF
$978/SF
54
J G HEADS FARMS
Built 1986
$3,480,000

16640 Sunset Way

Weston FL, 33326
$3,480,000
-0.57%
6 beds
8 Baths
4,881 SF
$713/SF
91
WESTON ESTATES
Built 2020
$3,475,000

990 41st Gulf Street 9

Other City - In The State Of Florida FL, 33050
$3,475,000
0%
5 beds
6 Baths
4,091 SF
$849/SF
227
Marathon Beach
Built 2025
$3,475,000

480 NE 31st St #PH5101

Miami FL, 33137
$3,475,000
0%
4 beds
5 Baths
2,663 SF
$1,305/SF
98
Gran Paraiso Condominium
Built 2019
$3,475,000

1116 N Ocean Blvd #1106

Pompano Beach FL, 33062
$3,475,000
0%
3 beds
4 Baths
2,589 SF
$1,342/SF
48
Solemar
Built 2023
$3,475,000

325 N Fairway

Tequesta FL, 33469
$3,475,000
-7.33%
4 beds
5 Baths
3,698 SF
$940/SF
420
Tequesta Country Club
Built 2025