fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1777 to 1792 of 27232 Properties.

DOM
 
$3,500,000

317 S Riverside Dr

Pompano Beach FL, 33062
$3,500,000
0%
5 beds
4 Baths
2,786 SF
$1,256/SF
86
POMPANO BEACH PARK
Built 1952
$3,500,000

3141 N Bay Rd

Miami Beach FL, 33140
$3,500,000
0%
4 beds
3 Baths
2,152 SF
$1,626/SF
34
AMD PLAT OF SUNSET LAKE S
Built 1950
$3,500,000

641 Almeria Ave

Coral Gables FL, 33134
$3,500,000
0%
4 beds
5 Baths
3,485 SF
$1,004/SF
108
ALMERIA REPLAT
Built 2016
$3,500,000

1008 Mandarin Isle

Fort Lauderdale FL, 33315
$3,500,000
0%
5 beds
7 Baths
4,177 SF
$838/SF
27
SOUTH NEW RIVER ISLES SEC
Built 2007
$3,500,000

607 Layne Blvd

Hallandale Beach FL, 33009
$3,500,000
0%
5 beds
4 Baths
n/a
n/a
36
GOLDEN ISLES SEC
Built 1974
$3,500,000

2700 Donald Ross Rd #306

Palm Beach Gardens FL, 33410
$3,500,000
0%
3 beds
4 Baths
3,282 SF
$1,066/SF
153
Azure
Built 2016
$3,500,000

851 NE 1st Ave #PH4912

Miami FL, 33132
$3,500,000
0%
4 beds
5 Baths
3,312 SF
$1,057/SF
318
PARAMOUNT
Built 2019
$3,500,000

10040 SW 124th St

Miami FL, 33176
$3,500,000
0%
5 beds
4 Baths
4,039 SF
$867/SF
1
LEEWOOD LANE REVISED
Built 1992
$3,499,999

3690 SW 139th Ave

Miami FL, 33175
$3,499,999
0.03%
5 beds
5 Baths
3,891 SF
$900/SF
187
J G HEADS FARMS
Built 1993
$3,499,999

4231 NE 23rd Ave

Lighthouse Point FL, 33064
$3,499,999
0%
4 beds
5 Baths
3,108 SF
$1,126/SF
60
VENETIAN ISLES 3RD SEC
Built 2026
$3,499,999

188 Orange Blossom Rd

Tavernier FL, 33070
$3,499,999
-7.89%
3 beds
3 Baths
2,130 SF
$1,643/SF
38
TAVERNIER OCEAN SHORES
Built 1972
$3,499,999

9861 NW 135th St

Hialeah Gardens FL, 33018
$3,499,999
0%
5 beds
4 Baths
4,463 SF
$784/SF
8
FLORIDA FRUIT LAND COMPAN
Built 2009
$3,499,999

545 S Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$3,499,999
0%
4 beds
5 Baths
3,003 SF
$1,166/SF
49
NORMANDY GOLF COURSE
Built 2006
$3,499,000

241 SW 129th Ave

Miami FL, 33184
$3,499,000
0%
3 beds
3 Baths
2,884 SF
$1,213/SF
94
SWEETWATER ESTATES SUB
Built 1970
$3,499,000

Weston FL, 33326
$3,499,000
-2.13%
5 beds
7 Baths
5,368 SF
$652/SF
174
WESTON ESTATES
Built 2023
$3,499,000

949 Tyler St

Hollywood FL, 33019
$3,499,000
0%
5 beds
5 Baths
3,620 SF
$967/SF
35
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 2018