fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1761 to 1776 of 27232 Properties.

DOM
 
$3,500,000

2000 S Ocean Dr #18B

Hallandale Beach FL, 33009
$3,500,000
0%
3 beds
4 Baths
2,913 SF
$1,202/SF
146
2000 OCEAN
Built 2023
$3,500,000

11301 SW 95th St

Miami FL, 33176
$3,500,000
0%
4 beds
5 Baths
5,434 SF
$644/SF
34
N.A
Built 1972
$3,500,000

1400 Coruna Ave

Coral Gables FL, 33156
$3,500,000
-7.89%
4 beds
5 Baths
3,639 SF
$962/SF
101
CORAL BAY SEC A AMD PL
Built 1979
$3,500,000

48 S Andros Rd

Key Largo FL, 33037
$3,500,000
0%
4 beds
4 Baths
3,024 SF
$1,157/SF
59
OCEAN ISLE ESTATE
Built 1969
$3,500,000

16001 Collins Ave #1201

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,500,000
0%
3 beds
4 Baths
2,768 SF
$1,264/SF
97
Trump Tower 1
Built 2008
$3,500,000

2832 NE 26th St

Fort Lauderdale FL, 33305
$3,500,000
-5.12%
3 beds
4 Baths
2,722 SF
$1,286/SF
31
CORAL RIDGE GALT ADD
Built 1955
$3,500,000

8525 SW 54th Ct

Miami FL, 33143
$3,500,000
-10.26%
4 beds
4 Baths
2,460 SF
$1,423/SF
40
SNAPPER CREEK VILLAGE AMD
Built 2017
$3,500,000

18975 Collins Ave #3004

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,500,000
-2.23%
2 beds
3 Baths
1,634 SF
$2,142/SF
70
Armani Casa
Built 2019
$3,500,000

3300 NE 188th St #818

Aventura FL, 33180
$3,500,000
0%
4 beds
7 Baths
3,801 SF
$921/SF
198
ECHO CONDO
Built 2015
$3,500,000

175 SE 25 Road #803

Miami FL, 33129
$3,500,000
0%
2 beds
2 Baths
1,583 SF
$2,211/SF
20
UNA RESIDENCE UNIT 803
Built 2026
$3,500,000

9601 Collins Ave #1502

Bal Harbour FL, 33154
$3,500,000
0%
2 beds
3 Baths
2,160 SF
$1,620/SF
7
Majestic
Built 1998
$3,500,000

9927 E Bay Harbor #404

Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,500,000
0%
3 beds
4 Baths
2,600 SF
$1,346/SF
91
La Mare Regency
Built 2025
$3,500,000

279 NW 119th Ave.

Miami FL, 33182
$3,500,000
0%
4 beds
4 Baths
3,000 SF
$1,167/SF
203
SWEETWATER SUBD
Built 2001
$3,500,000

2600 Island Blvd #1006

Aventura FL, 33160
$3,500,000
-6.67%
5 beds
6 Baths
4,740 SF
$738/SF
77
Residence du Cap
Built 1997
$3,500,000

2200 S OCEAN LN #3009-10

Fort Lauderdale FL, 33316
$3,500,000
-10.14%
4 beds
4 Baths
3,644 SF
$960/SF
77
POINT OF AMERICAS
Built 1971
$3,500,000

1940 Alamanda Dr

North Miami FL, 33181
$3,500,000
0%
4 beds
5 Baths
3,168 SF
$1,105/SF
3
KEYSTONE POINT SEC 1
Built 2026