fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1969 to 1984 of 27238 Properties.

DOM
 
$3,200,000

2651 SW 141st Ter

Davie FL, 33330
$3,200,000
0%
5 beds
4 Baths
4,124 SF
$776/SF
80
David,FL
Built 1990
$3,200,000

2901 Indian Creek #301

Miami Beach FL, 33140
$3,200,000
0%
3 beds
4 Baths
1,764 SF
$1,814/SF
76
29 Indian Creek
Built 2025
$3,200,000

1445 16th St #602

Miami Beach FL, 33139
$3,200,000
0%
3 beds
3 Baths
1,842 SF
$1,737/SF
288
CAPRI SOUTH BEACH CONDO
Built 2008
$3,200,000

1265 S Alhambra Cir #A

Coral Gables FL, 33146
$3,200,000
0%
2 beds
3 Baths
2,036 SF
$1,572/SF
72
South Brick Condo
Built 1967
$3,200,000

5425 SW 190th Ave

Southwest Ranches FL, 33332
$3,200,000
-13.28%
6 beds
4 Baths
4,052 SF
$790/SF
160
GRIFFIN 345 PLAT
Built 1990
$3,200,000

10 Edgewater Dr #7G

Coral Gables FL, 33133
$3,200,000
0%
2 beds
3 Baths
2,800 SF
$1,143/SF
35
The Gables Club
Built 1996
$3,200,000

10740 SW 74th Ct

Pinecrest FL, 33156
$3,200,000
0%
5 beds
4 Baths
3,389 SF
$944/SF
29
KENDALL PARK ESTATES 2ND
Built 1968
$3,200,000

4321 Nautilus Dr

Miami Beach FL, 33140
$3,200,000
-3%
4 beds
3 Baths
3,418 SF
$936/SF
44
NAUTILUS EXTENSION 3RD
Built 1940
$3,200,000

6200 SW 118th St

Pinecrest FL, 33156
$3,200,000
0%
4 beds
3 Baths
2,591 SF
$1,235/SF
10
TOWN ESTATES
Built 1960
$3,200,000

3300 NE 188th St #718

Aventura FL, 33180
$3,200,000
-5.88%
4 beds
7 Baths
3,801 SF
$842/SF
106
ECHO
Built 2015
$3,200,000

500 Alton Rd #2904

Miami Beach FL, 33139
$3,200,000
0%
2 beds
3 Baths
1,434 SF
$2,232/SF
9
FIVE PARK
Built 2025
$3,200,000

100 E Las Olas Blvd #4203

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,200,000
0%
3 beds
4 Baths
2,658 SF
$1,204/SF
7
100 LAS OLAS
Built 2020
$3,200,000

5824 Alton Rd

Miami Beach FL, 33140
$3,200,000
0%
4 beds
4 Baths
2,932 SF
$1,091/SF
14
LA GORCE GOLF SUB
Built 1946
$3,200,000

7460 SW 179th St

Palmetto Bay FL, 33157
$3,200,000
0%
6 beds
7 Baths
4,428 SF
$723/SF
17
SUB OF SW1/4
Built 1983
$3,200,000

82 Tingler Ln

Marathon FL, 33050
$3,200,000
-13.49%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
69
Tingler Island
Built 1986
$3,200,000

9881 SW 148th Ter

Miami FL, 33176
$3,200,000
0%
6 beds
7 Baths
6,140 SF
$521/SF
2
ARENAL SUB
Built 2000