fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8321 to 8336 of 27253 Properties.

DOM
 
$769,000

602 Malabar Ave

Fort Pierce FL, 34949
$769,000
-3.27%
3 beds
2 Baths
2,153 SF
$357/SF
30
THUMB POINT SUBDIVISION
Built 1970
$769,000

1125 Butternut Ln

Hollywood FL, 33019
$769,000
0%
3 beds
3 Baths
1,919 SF
$401/SF
33
WEST LAKE VILLAGE PLAT
Built 1998
$769,000

19745 SW 244th St

Homestead FL, 33031
$769,000
0%
4 beds
2 Baths
2,084 SF
$369/SF
36
DIXIE PARK HEIGHTS
Built 1956
$768,000

16419 SW 84th St

Miami FL, 33193
$768,000
-0.9%
4 beds
3 Baths
2,080 SF
$369/SF
341
KENDALLAND
Built 2004
$768,000

398 NE 5th St #4708

Miami FL, 33132
$768,000
0%
1 beds
1 Baths
430 SF
$1,786/SF
776
THE ELSER
Built 2022
$768,000

28850 SW 163rd Ave

Homestead FL, 33033
$768,000
-2.17%
4 beds
3 Baths
2,418 SF
$318/SF
65
Cedar Point
Built 2023
$767,500

14836 SW 162nd St

Miami FL, 33187
$767,500
-0.32%
3 beds
3 Baths
1,736 SF
$442/SF
23
Kings Grove
Built 2024
$767,000

2706 Kinsington Cir #23-2

Weston FL, 33332
$767,000
0%
3 beds
2 Baths
1,560 SF
$492/SF
83
LEGENDS AT WESTON HILLS
Built 2003
$767,000

18576 SW 136th Ct

Miami FL, 33177
$767,000
-1.29%
4 beds
3 Baths
1,849 SF
$415/SF
74
Galiano
Built 2024
$766,000

3340 NE 190th St #704

Aventura FL, 33180
$766,000
0%
2 beds
3 Baths
1,750 SF
$438/SF
117
Aventura Marina
Built 2005
$765,500

1485 NW 129th Ter

Sunrise FL, 33323
$765,500
-3.78%
4 beds
3 Baths
2,468 SF
$310/SF
69
SAVANNAH PLAT 1
Built 1991
$765,000

4010 S Ocean Dr #R1701

Hollywood FL, 33019
$765,000
0%
2 beds
2 Baths
1,075 SF
$712/SF
208
HYDE BEACH HOUSE
Built 2019
$765,000

12861 SW 229 th terrace

Miami FL, 33170
$765,000
-4.38%
5 beds
3 Baths
3,170 SF
$241/SF
300
HERRAN -BARKETT SUBDVISION
Built 2020
$765,000

3340 NE 190th St #1409

Aventura FL, 33180
$765,000
0%
2 beds
3 Baths
1,730 SF
$442/SF
58
Aventura Marina Condo
Built 2006
$765,000

801 S Miami Ave #712

Miami FL, 33130
$765,000
0%
0 beds
1 Baths
692 SF
$1,105/SF
227
SLS Lux Brickell
Built 2018
$765,000

910 N 14th Ct

Hollywood FL, 33020
$765,000
-2.55%
3 beds
3 Baths
2,433 SF
$314/SF
111
COUNTRY CLUB HOMES
Built 1958