fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8289 to 8304 of 27253 Properties.

DOM
 
$770,000

4237 SW 7th St

Miami FL, 33134
$770,000
-2.53%
3 beds
2 Baths
1,456 SF
$529/SF
86
TRAJUNE PARK
Built 1939
$770,000

7901 S Hispanola Ave #1008

North Bay Village FL, 33141
$770,000
-3.14%
2 beds
2 Baths
1,735 SF
$444/SF
90
THE LEXI CONDO
Built 2007
$770,000

2600 E Hallandale Beach Blvd #T3302

Hallandale Beach FL, 33009
$770,000
-22.99%
3 beds
3 Baths
1,577 SF
$488/SF
1026
BEACHWALK CONDOMINIUM
Built 2015
$770,000

2401 SW 83rd Ave

Miami FL, 33155
$770,000
-3.75%
3 beds
2 Baths
1,100 SF
$700/SF
78
CORAL WAY VILLAGE SEC A P
Built 1954
$770,000

932 Banyan Dr

Hollywood FL, 33021
$770,000
0%
3 beds
3 Baths
1,881 SF
$409/SF
61
HILLCREST COUNTRY CLUB NO
Built 2018
$770,000

16540 SW 145th Ct

Miami FL, 33177
$770,000
0%
4 beds
2 Baths
1,909 SF
$403/SF
9
LIMEWOOD GROVE
Built 1995
$770,000

15325 SW 54th Ter

Miami FL, 33185
$770,000
0%
4 beds
2 Baths
1,776 SF
$434/SF
3
LAKES OF THE MEADOW SEC 4
Built 1988
$770,000

2950 NE 188th St #336

Aventura FL, 33180
$770,000
-6.67%
2 beds
3 Baths
1,552 SF
$496/SF
237
Artech
Built 2008
$770,000

29021 SW 163rd Ct

Homestead FL, 33033
$770,000
-0.65%
5 beds
4 Baths
2,974 SF
$259/SF
30
PARADISE PINES
Built 2023
$769,999

1565 Thumb Point Dr

Fort Pierce FL, 34949
$769,999
-2.53%
3 beds
3 Baths
1,862 SF
$414/SF
97
THUMB POINT SUBDIVISION
Built 1972
$769,999

1471 NW 159th Ave

Pembroke Pines FL, 33028
$769,999
-4.35%
4 beds
3 Baths
2,965 SF
$260/SF
61
TOWNGATE
Built 2000
$769,900

2708 Cleveland St

Hollywood FL, 33020
$769,900
0%
4 beds
2 Baths
1,341 SF
$574/SF
304
SUNSET ISLES SEC 3
Built 1968
$769,900

8353 SW 161st Pl

Miami FL, 33193
$769,900
0%
3 beds
3 Baths
2,163 SF
$356/SF
39
LAGO MAR SOUTH 1ST ADDN
Built 1994
$769,900

4163 31st Ave NE

Naples FL, 34120
$769,900
-1.28%
5 beds
4 Baths
1,700 SF
$453/SF
78
GOLDEN GATE ESTATES
Built 2022
$769,900

16911 SW 115th Ave

Miami FL, 33157
$769,900
-9.41%
4 beds
2 Baths
1,806 SF
$426/SF
136
COLONIAL PINES
Built 2005
$769,000

1325 NE 203rd St

Miami FL, 33179
$769,000
-9.53%
5 beds
4 Baths
2,382 SF
$323/SF
342
MANSIONETTE HOMES SEC 2
Built 1954