fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8257 to 8272 of 27253 Properties.

DOM
 
$775,000

3900 Galt Ocean Dr #1615

Fort Lauderdale FL, 33308
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$540/SF
21
PLAYA DEL MAR CONDO
Built 1975
$775,000

1980 NW 81st Ave

Coral Springs FL, 33071
$775,000
0%
5 beds
3 Baths
2,472 SF
$314/SF
4
RAMBLEWOOD
Built 1974
$775,000

5600 Collins Ave #16N

Miami Beach FL, 33140
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,190 SF
$651/SF
45
5600 CONDOMINIUM
Built 1967
$775,000

2976 Bird Ave #18

Miami FL, 33133
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
840 SF
$923/SF
73
French Village in the Gro
Built 1996
$775,000

6101 SW 13th Ter

West Miami FL, 33144
$775,000
0%
3 beds
2 Baths
1,302 SF
$595/SF
255
CORAL HEIGHTS A
Built 1955
$775,000

244 Biscayne Blvd #3602

Miami FL, 33132
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,203 SF
$644/SF
17
VIZCAYNE
Built 2008
$775,000

12237 SW 193rd St

Miami FL, 33177
$775,000
0%
5 beds
4 Baths
1,751 SF
$443/SF
87
LIME GROVE ESTATES SEC 3
Built 1985
$775,000

17857 82nd Rd N

Loxahatchee FL, 33470
$775,000
0%
5 beds
3 Baths
2,000 SF
$388/SF
11
The Acreage
Built 2004
$775,000

1001 SW 100th Ter

Pembroke Pines FL, 33025
$775,000
0%
4 beds
3 Baths
2,839 SF
$273/SF
16
LAKESIDE SOUTH
Built 1989
$775,000

10594 W 35th Ln

Hialeah FL, 33018
$775,000
0%
5 beds
5 Baths
2,909 SF
$266/SF
13
AQUABELLA SECTION TWO
Built 2019
$775,000

13704 SW Shinnecock Dr

Port St. Lucie FL, 34987
$775,000
-2.52%
3 beds
4 Baths
2,496 SF
$310/SF
90
Astor Creek Golf & Country
Built 2026
$774,999

1745 NE 52nd St

Fort Lauderdale FL, 33334
$774,999
0%
4 beds
3 Baths
1,988 SF
$390/SF
290
CORAL RIDGE ISLES
Built 1964
$774,999

5287 Tiffany Ct

Cape Coral FL, 33904
$774,999
-3.13%
3 beds
2 Baths
1,650 SF
$470/SF
364
CAPE CORAL
Built 1982
$774,999

601 NE 36th St #1101

Miami FL, 33137
$774,999
0.01%
2 beds
3 Baths
1,449 SF
$535/SF
164
BLUE ON THE BAY CONDO
Built 2005
$774,500

1941 SW 148th Way

Miramar FL, 33027
$774,500
0%
4 beds
3 Baths
2,491 SF
$311/SF
31
SILVER SHORES (PARCELS A
Built 2000
$774,263

2535 SE 29 DR

Homestead FL, 33035
$774,263
0%
4 beds
4 Baths
2,915 SF
$266/SF
54
Altamira Malaga Collection
Built 2026