fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8241 to 8256 of 27251 Properties.

DOM
 
$775,000

9102 W Bay Harbor Dr #2-DW

Bay Harbor Islands FL, 33154
$775,000
-9.57%
2 beds
3 Baths
1,820 SF
$426/SF
177
Blair House
Built 1970
$775,000

8101 Harding Ave

Miami Beach FL, 33141
$775,000
0%
2 beds
1 Baths
892 SF
$869/SF
32
HAYNSWORTH BEACH SUB
Built 1940
$775,000

1800 N Bayshore Dr #614

Miami FL, 33132
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,339 SF
$579/SF
10
1800 CLUB CONDO
Built 2007
$775,000

777 Tanglewood Cir

Weston FL, 33327
$775,000
-3%
3 beds
2 Baths
1,522 SF
$509/SF
30
SECTOR 3 - PARCELS H I J
Built 1997
$775,000

16671 N Traders Crossing N #121

Jupiter FL, 33477
$775,000
-3%
2 beds
2 Baths
1,478 SF
$524/SF
83
Traders Crossing at JL
Built 1988
$775,000

6327 SW 127th Pl

Miami FL, 33183
$775,000
6.9%
4 beds
3 Baths
1,819 SF
$426/SF
9
SUNSET HARBOUR SEC 2
Built 1983
$775,000

1125 Queen Palm Ct

Hollywood FL, 33019
$775,000
0%
3 beds
3 Baths
1,919 SF
$404/SF
20
WEST LAKE VILLAGE PLAT
Built 1994
$775,000

12921 SW 281st St

Homestead FL, 33033
$775,000
0%
6 beds
4 Baths
3,040 SF
$255/SF
6
LAKE FRANCES SUBDIVISION
Built 2016
$775,000

950 Brickell Bay Dr #3807

Miami FL, 33131
$775,000
-2.52%
2 beds
2 Baths
986 SF
$786/SF
47
THE PLAZA ON BRICKELL
Built 2008
$775,000

9001 SW 197th St

Cutler Bay FL, 33157
$775,000
-1.27%
5 beds
3 Baths
2,858 SF
$271/SF
13
WHISPERING PINES EST SEC
Built 1959
$775,000

944 SW 10th Avenue

Miami FL, 33130
$775,000
0%
3 beds
3 Baths
1,716 SF
$452/SF
18
BLISS PROPERTY RESUB
Built 1926
$775,000

14630 Cedar Creek Pl

Davie FL, 33325
$775,000
0%
3 beds
3 Baths
1,801 SF
$430/SF
6
SHENANDOAH SECTION FOUR
Built 1988
$775,000

18340 NW 10th St

Pembroke Pines FL, 33029
$775,000
0%
3 beds
3 Baths
2,154 SF
$360/SF
39
SILVER LAKES AT PEMBROKE
Built 1993
$775,000

600 E Cypress Pointe Dr E

Pembroke Pines FL, 33027
$775,000
-8.81%
4 beds
3 Baths
2,507 SF
$309/SF
158
HOLLYWOOD LAKES COUNTRY C
Built 1993
$775,000

609 S Crescent Dr

Hollywood FL, 33021
$775,000
0%
3 beds
2 Baths
1,789 SF
$433/SF
24
HOLLYWOOD HILLS
Built 1967
$775,000

3900 Galt Ocean Dr #1615

Fort Lauderdale FL, 33308
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,435 SF
$540/SF
21
PLAYA DEL MAR CONDO
Built 1975