fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8225 to 8240 of 27251 Properties.

DOM
 
$775,000

3361 SW 28th St

Miami FL, 33133
$775,000
0%
4 beds
2 Baths
1,564 SF
$496/SF
26
SILVER BLUFF GARDENS
Built 1957
$775,000

1060 Brickell Ave #1701

Miami FL, 33131
$775,000
0%
2 beds
3 Baths
1,368 SF
$567/SF
192
1060 BRICKELL CONDO
Built 2008
$775,000

17029 SW 292nd St

Homestead FL, 33030
$775,000
-4.32%
4 beds
3 Baths
2,412 SF
$321/SF
130
Sedona Estates
Built 2023
$775,000

101 Ocean Dr #704

Miami Beach FL, 33139
$775,000
0%
0 beds
1 Baths
415 SF
$1,867/SF
109
BENTLEY BEACH CONDO
Built 2003
$775,000

201 NE 16th Ct

Fort Lauderdale FL, 33305
$775,000
-3%
2 beds
2 Baths
1,080 SF
$718/SF
40
PLACIDO PLACE
Built 1954
$775,000

1040 Kirby Thompson Rd

Other City - In The State Of Florida FL, 33935
$775,000
0%
3 beds
2 Baths
n/a
n/a
26
LaBelle
Built 1979
$775,000

8674 SW 50th St

Cooper City FL, 33328
$775,000
2.65%
4 beds
2 Baths
1,773 SF
$437/SF
160
TIMBERLAKE ADD 3
Built 1996
$775,000

185 SW 7th St #2711

Miami FL, 33130
$775,000
-3%
3 beds
3 Baths
1,486 SF
$522/SF
101
LATITUDE ON THE RIVER
Built 2007
$775,000

6001 N Ocean Dr #503

Hollywood FL, 33019
$775,000
0%
2 beds
3 Baths
1,800 SF
$431/SF
16
RENAISSANCE ON THE OCEAN
Built 1999
$775,000

7116 W Pinecreek Way

Coconut Creek FL, 33073
$775,000
-1.9%
4 beds
3 Baths
2,966 SF
$261/SF
150
PINE CREEK PLAT
Built 2007
$775,000

2329 NW 184th Ter

Pembroke Pines FL, 33029
$775,000
0%
5 beds
3 Baths
2,678 SF
$289/SF
27
BIG SKY PLAT
Built 1996
$775,000

3546 S Ocean Blvd #918

South Palm Beach FL, 33480
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,402 SF
$553/SF
14
BARCLAY
Built 1974
$775,000

2910 Fairways Dr

Homestead FL, 33035
$775,000
0%
5 beds
3 Baths
2,973 SF
$261/SF
13
FAIRWAYS AT KEYS GATE
Built 2003
$775,000

7135 Collins Ave #1015

Miami Beach FL, 33141
$775,000
-1.9%
2 beds
2 Baths
1,455 SF
$533/SF
158
BURLEIGH HOUSE
Built 1970
$775,000

555 Crandon Blvd #82

Key Biscayne FL, 33149
$775,000
-1.27%
2 beds
2 Baths
1,090 SF
$711/SF
75
Crandon Tower
Built 1966
$775,000

77 Crandon Blvd #3C

Key Biscayne FL, 33149
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,105 SF
$701/SF
31
The Palms of Key Biscayne
Built 1974