fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8209 to 8224 of 27251 Properties.

DOM
 
$775,000

16699 Collins Ave #3010

Sunny Isles Beach FL, 33160
$775,000
-3%
1 beds
2 Baths
1,000 SF
$775/SF
446
La Perla
Built 2006
$775,000

1435 Brickell Ave #3308

Miami FL, 33131
$775,000
0%
0 beds
1 Baths
624 SF
$1,242/SF
73
Four Seasons Condo Hotel
Built 2003
$775,000

16478 NE 27th Pl #34

Eastern Shores FL, 33160
$775,000
0%
2 beds
3 Baths
1,550 SF
$500/SF
150
Leeward Point
Built 1974
$775,000

100 Lincoln Rd #721

Miami Beach FL, 33139
$775,000
14.81%
1 beds
2 Baths
850 SF
$912/SF
54
DECOPLAGE
Built 1965
$775,000

3043 18

Naples FL, 34120
$775,000
0%
3 beds
3 Baths
n/a
n/a
50
Golden Gate
Built 2024
$775,000

2525 Tortugas Ln

Fort Lauderdale FL, 33312
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,376 SF
$563/SF
67
LAUDERDALE ISLES NO 2-BLK
Built 1957
$775,000

405 SE 4th Ter

Dania Beach FL, 33004
$775,000
0%
3 beds
2 Baths
1,484 SF
$522/SF
46
HOLLYWOOD CENTER AMEN PLA
Built 1978
$775,000

Marathon FL, 33050
$775,000
0%
3 beds
2 Baths
1,290 SF
$601/SF
413
SUNSET BAY
Built 2022
$775,000

601 NE 27TH ST #1107

Miami FL, 33137
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,170 SF
$662/SF
45
THE CRIMSON CONDOMINIUM
Built 2016
$775,000

475 Brickell Ave #3513

Miami FL, 33131
$775,000
-2.52%
2 beds
2 Baths
1,012 SF
$766/SF
94
ICONBRICKELL CONDO NO 1
Built 2008
$775,000

3470 E Coast Ave #H0704

Miami FL, 33137
$775,000
-4.32%
2 beds
2 Baths
1,242 SF
$624/SF
150
Two Midtown
Built 2007
$775,000

9128 SW 211th Ln

Cutler Bay FL, 33189
$775,000
0%
5 beds
3 Baths
2,365 SF
$328/SF
45
PELICAN BAY AT OLD CUTLER
Built 2004
$775,000

155 Ocean Lane Dr #302

Key Biscayne FL, 33149
$775,000
-5.37%
1 beds
2 Baths
895 SF
$866/SF
209
Commodore Club West
Built 1973
$775,000

1100 S Miami Ave #2111

Miami FL, 33130
$775,000
-4.32%
2 beds
2 Baths
1,195 SF
$649/SF
114
1100 MILLECENTO
Built 2015
$775,000

4854 NW 110th Pl

Doral FL, 33178
$775,000
-5.49%
3 beds
7 Baths
2,007 SF
$386/SF
381
SAVANNAH AT DORAL
Built 2001
$775,000

18100 N Bay Rd #PH7

Sunny Isles Beach FL, 33160
$775,000
0%
2 beds
2 Baths
1,255 SF
$618/SF
86
MARINA BAY CLUB CONDO HOT
Built 2002