fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8273 to 8288 of 27253 Properties.

DOM
 
$773,000

3301 NE 1st Ave #H1612

Miami FL, 33137
$773,000
0%
2 beds
2 Baths
1,263 SF
$612/SF
34
FOUR MIDTOWN
Built 2008
$772,000

3340 NE 190th St #1108

Aventura FL, 33180
$772,000
0%
3 beds
3 Baths
1,650 SF
$468/SF
75
AVENTURA MARINA CONDO 1
Built 2006
$770,934

1837 NE 4th Ave #2113

Miami FL, 33132
$770,934
0%
1 beds
1 Baths
627 SF
$1,230/SF
396
EDGE HOUSE MIAMI
Built 2028
$770,000

200 Biscayne Boulevard Way #701

Miami FL, 33131
$770,000
0%
1 beds
2 Baths
938 SF
$821/SF
330
Epic West
Built 2008
$770,000

4111 S Ocean Dr #3312

Hollywood FL, 33019
$770,000
0%
1 beds
1 Baths
869 SF
$886/SF
566
4111 SOUTH OCEAN DRIVE CO
Built 2017
$770,000

19877 E Country Club Dr #3608

Aventura FL, 33180
$770,000
0%
3 beds
2 Baths
1,320 SF
$583/SF
120
The Yacht Club at Aventua
Built 1994
$770,000

11855 SW 227th St

Miami FL, 33170
$770,000
0%
4 beds
3 Baths
2,280 SF
$338/SF
96
GOULDS ESTATES SEC 1
Built 2022
$770,000

16802 SW 292nd Ter

Homestead FL, 33030
$770,000
0%
4 beds
3 Baths
2,412 SF
$319/SF
61
RAMBO SUBDIVISION
Built 2023
$770,000

3250 NE 1st Ave #1006

Miami FL, 33137
$770,000
0%
2 beds
2 Baths
1,146 SF
$672/SF
56
MIDBLOCK MIAMI
Built 2007
$770,000

11151 Nantucket Bay Ct

Wellington FL, 33414
$770,000
2.67%
5 beds
3 Baths
2,608 SF
$295/SF
116
ORANGE POINT TR B
Built 1998
$770,000

14214 SW 289th Ter

Homestead FL, 33033
$770,000
0%
4 beds
2 Baths
2,230 SF
$345/SF
102
BISCAYNE DRIVE ESTATES
Built 2004
$770,000

100 Ocean Lane Dr #301

Key Biscayne FL, 33149
$770,000
0%
2 beds
2 Baths
1,242 SF
$620/SF
75
KEY BISCAYNE ONE HUNDRED
Built 1973
$770,000

5640 Collins Ave #6B

Miami Beach FL, 33140
$770,000
-5.52%
2 beds
2 Baths
1,935 SF
$398/SF
258
ASHLEY
Built 1967
$770,000

4518 NW 4 ST

Miami FL, 33126
$770,000
0%
4 beds
4 Baths
3,180 SF
$242/SF
33
Flagami
Built 2025
$770,000

4519 NW 3th St

Miami FL, 33126
$770,000
0%
4 beds
4 Baths
3,180 SF
$242/SF
33
Flagami
Built 2025
$770,000

19370 Collins Ave #1427

Sunny Isles Beach FL, 33160
$770,000
0%
2 beds
2 Baths
1,505 SF
$512/SF
214
OCEAN RESERVE
Built 1972