fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1345 to 1360 of 27222 Properties.

DOM
 
$4,495,000

1135 103 #606

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,495,000
-10.01%
4 beds
5 Baths
3,523 SF
$1,276/SF
130
Onda Residences
Built 2024
$4,495,000

6000 Island Blvd #1208

Aventura FL, 33160
$4,495,000
0%
4 beds
5 Baths
4,005 SF
$1,122/SF
59
BELLAMARE @ WILLIAMS ISLA
Built 2005
$4,495,000

3055 Harbor Dr #2102

Fort Lauderdale FL, 33316
$4,495,000
0%
3 beds
5 Baths
4,043 SF
$1,112/SF
85
HARBOURAGE PLACE CONDO
Built 1998
$4,495,000

1130 100th St #5A

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,495,000
0%
4 beds
5 Baths
3,390 SF
$1,326/SF
196
PORTO BAY
Built 2027
$4,495,000

18555 Collins Ave #4605

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,495,000
0%
4 beds
5 Baths
3,171 SF
$1,418/SF
75
PORSCHE TOWER
Built 2016
$4,495,000

19701 NE 16 PL

Miami FL, 33179
$4,495,000
0%
5 beds
5 Baths
4,152 SF
$1,083/SF
125
PRESIDENTIAL ESTATES SUB
Built 2025
$4,495,000

3079 Old Still Ln

Weston FL, 33331
$4,495,000
-6.35%
6 beds
7 Baths
7,488 SF
$600/SF
141
WINDMILL RANCH ESTATES
Built 1999
$4,495,000

5120 Carillo St

Coral Gables FL, 33146
$4,495,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
5
C G RIVIERA SEC PART 4
Built 1969
$4,495,000

700 NE 24rd St #PH-5802

Miami FL, 33137
$4,495,000
0%
4 beds
6 Baths
3,000 SF
$1,498/SF
56
ARIA RESERVE SOUTH CONDO
Built 2025
$4,490,000

865 50th Street Gulf

Marathon FL, 33050
$4,490,000
-2.39%
5 beds
5 Baths
3,826 SF
$1,174/SF
69
LATITUDE 24 (REPLAT OF PO
Built 2022
$4,490,000

330 Sunny Isles Blvd #5-UPH04

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,490,000
0%
4 beds
5 Baths
3,877 SF
$1,158/SF
220
Parque Towers Condo
Built 2020
$4,490,000

3131 NE 7th Ave #PH5202

Miami FL, 33137
$4,490,000
0%
4 beds
5 Baths
3,057 SF
$1,469/SF
16
ONE PARAISO CONDO
Built 2018
$4,485,000

14211 Sunset Ln

Southwest Ranches FL, 33330
$4,485,000
-4.57%
7 beds
7 Baths
5,007 SF
$896/SF
290
EVERGLADES SUGAR & LAND
Built 1999
$4,480,000

7607 NE 7th Ave

Miami FL, 33138
$4,480,000
4.67%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
520
BELLE MEADE
Built 2025
$4,480,000

707 NE 76 St

Miami FL, 33138
$4,480,000
4.67%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
520
AQUA MARINE
Built 2025
$4,480,000

72 W Shore Dr W

Miami FL, 33133
$4,480,000
0%
4 beds
5 Baths
3,328 SF
$1,346/SF
6
BAY HEIGHTS 1ST ADDN
Built 2026