SEARCH LISTINGS
Showing 1425 to 1440 of 27223 Properties.
DOM
 
1671 Collins Ave #8D
Miami Beach FL, 33139
$4,250,000
0%
1 beds
2 Baths
1,197 SF
$3,551/SF
449
Ritz-Carlton South Beach
Built 2028
14527 Pepper Bush Dr
Palm Beach Gardens FL, 33418
$4,250,000
-5.56%
4 beds
5 Baths
4,965 SF
$856/SF
118
Caloosa
Built 2025
8033 Noremac Ave
Miami Beach FL, 33141
$4,250,000
-8.6%
4 beds
4 Baths
2,455 SF
$1,731/SF
223
BISCAYNE POINT
Built 1950
7030 SW 72nd Ct
Miami FL, 33143
$4,250,000
-5.13%
6 beds
8 Baths
5,112 SF
$831/SF
183
SUDLOW PARK
Built 2011
5981 SW 136th St
Pinecrest FL, 33156
$4,250,000
0%
7 beds
6 Baths
6,014 SF
$707/SF
56
Pinecrest by The Sea
Built 1988
9424 - 9432 Carlyle Ave
Surfside FL, 33154
$4,250,000
0%
6 beds
4 Baths
n/a
n/a
128
ALTOS DEL MAR #6
Built 1950
600 Conde Ave
Coral Gables FL, 33156
$4,250,000
0%
5 beds
5 Baths
4,512 SF
$942/SF
24
HAMMOCK HEIGHTS
Built 1974
16684 SW 59th Ct
Southwest Ranches FL, 33331
$4,250,000
-36.33%
7 beds
8 Baths
6,273 SF
$678/SF
542
CHAMBERS LAND CO SUB SW1/
Built 2026
1680 Onaway Dr
Coconut Grove FL, 33133
$4,250,000
-14.91%
3 beds
3 Baths
3,200 SF
$1,328/SF
114
NATOMA MANORS RE SUB
Built 1951
3000 Riverland Rd
Fort Lauderdale FL, 33312
$4,250,000
0%
6 beds
7 Baths
4,527 SF
$939/SF
38
RIVERLAND MANORS
Built 2024
18555 Collins Ave #3405
Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,249,000
-38.42%
4 beds
5 Baths
3,171 SF
$1,340/SF
524
Porsche Design Tower
Built 2016
10155 Collins Ave #1105
Bal Harbour FL, 33154
$4,249,000
0%
3 beds
4 Baths
3,340 SF
$1,272/SF
7
BAL HARBOUR 101 CONDO
Built 1978
725 NE 24th St #3101-N
Miami FL, 33137
$4,218,900
-0.57%
4 beds
6 Baths
n/a
n/a
225
Aria Reserve Miami
Built 2025
1500 Ocean Dr #601
Miami Beach FL, 33139
$4,200,000
0%
3 beds
4 Baths
2,320 SF
$1,810/SF
69
1500 Ocean Drive
Built 1998
3175 Hunter Road
Weston FL, 33331
$4,200,000
0%
7 beds
6 Baths
5,499 SF
$764/SF
98
Windmill Ranch Estates
Built 1992
16047 Collins Ave #1604
Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,200,000
0%
3 beds
5 Baths
3,735 SF
$1,124/SF
49
Turnberry Ocean Colony
Built 2007