fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1505 to 1520 of 27229 Properties.

DOM
 
$3,999,000

1575 Windjammer Way

Hollywood FL, 33019
$3,999,000
0%
5 beds
5 Baths
4,138 SF
$966/SF
157
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 2004
$3,999,000

19125 Waterway Rd

Jupiter FL, 33469
$3,999,000
-11.13%
3 beds
2 Baths
1,476 SF
$2,709/SF
262
WATERWAY VILLAGE
Built 1967
$3,999,000

220 SE Mizner Blvd #321

Boca Raton FL, 33432
$3,999,000
0%
2 beds
3 Baths
2,717 SF
$1,472/SF
21
Alina
Built 2025
$3,999,000

75433 Overseas Hwy

Islamorada FL, 33036
$3,999,000
-4.54%
4 beds
4 Baths
2,624 SF
$1,524/SF
152
MATECUMBE OCEAN BEACH SEC
Built 1970
$3,999,000

1431 Certosa Ave

Coral Gables FL, 33146
$3,999,000
0%
4 beds
4 Baths
3,050 SF
$1,311/SF
7
CORAL GABLES RIVIERA SEC
Built 2026
$3,995,000

3015 S Ysabella #TH4

Tampa FL, 33629
$3,995,000
-11.22%
3 beds
4 Baths
4,745 SF
$842/SF
350
Ritz-Carlton Tampa
Built 2026
$3,995,000

3630 S Ocean Blvd

Highland Beach FL, 33487
$3,995,000
0%
4 beds
4 Baths
3,660 SF
$1,092/SF
71
OCEAN GRANDE PLACE
Built 2001
$3,995,000

1135 103 St #403

Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,995,000
-6.98%
3 beds
5 Baths
3,075 SF
$1,299/SF
131
ONDA RESIDENCES
Built 2024
$3,995,000

141 Grassy Rd

Key Largo FL, 33037
$3,995,000
0%
5 beds
5 Baths
3,600 SF
$1,110/SF
125
LAKE SURPRISE ESTATES
Built 2025
$3,995,000

10201 Collins Ave #311

Bal Harbour FL, 33154
$3,995,000
0%
2 beds
2 Baths
1,805 SF
$2,213/SF
210
OCEANA BAL HARBOR
Built 2016
$3,995,000

300 Sunny Isles Blvd #4-TS-03

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,995,000
0%
5 beds
6 Baths
3,722 SF
$1,073/SF
49
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2020
$3,995,000

1000 NW 9th Ct

Miami FL, 33136
$3,995,000
-10.22%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
104
SPRING GARDEN
Built 2025
$3,995,000

1228 Anastasia Ave #304

Coral Gables FL, 33134
$3,995,000
0%
3 beds
4 Baths
2,685 SF
$1,488/SF
1
VILLA BILTMORE CONDO
Built 2021
$3,990,000

18975 Collins Ave #302

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,990,000
-3.86%
4 beds
5 Baths
2,682 SF
$1,488/SF
127
RESIDENCES BY ARMANI CASA
Built 2020
$3,990,000

10398 SW 64th St

Miami FL, 33173
$3,990,000
-2.68%
8 beds
7 Baths
5,764 SF
$692/SF
147
MILLER DRIVE ESTATES
Built 2021
$3,990,000

3737 Collins Ave #S-801

Miami Beach FL, 33140
$3,990,000
-19.39%
3 beds
3 Baths
1,837 SF
$2,172/SF
296
THE CARIBBEAN
Built 2008