fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1521 to 1536 of 27229 Properties.

DOM
 
$3,990,000

851 NE 1st Ave #4911

Miami FL, 33132
$3,990,000
-9.3%
4 beds
5 Baths
3,852 SF
$1,036/SF
163
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$3,990,000

2205 S Surf Rd #4A

Hollywood FL, 33019
$3,990,000
-8.28%
3 beds
4 Baths
2,606 SF
$1,531/SF
470
SAGE BEACH CONDO
Built 2016
$3,990,000

2500 Middle River Dr

Fort Lauderdale FL, 33305
$3,990,000
-6.12%
5 beds
6 Baths
4,325 SF
$923/SF
59
CORAL RIDGE GALT ADD
Built 2024
$3,988,999

475 Bahia Honda Rd

Key Largo FL, 33037
$3,988,999
0%
5 beds
4 Baths
2,848 SF
$1,401/SF
31
LAKE SURPRISE ESTATES
Built 2020
$3,980,333

20155 NE 38th Ct #2903

Aventura FL, 33180
$3,980,333
0%
3 beds
5 Baths
3,385 SF
$1,176/SF
542
Porto Vita
Built 2003
$3,980,000

270 N Shore Dr

Miami Beach FL, 33141
$3,980,000
0%
4 beds
4 Baths
3,164 SF
$1,258/SF
187
NORMANDY GOLF COURSE
Built 2025
$3,980,000

2225 Fisher Island Dr #3205

Miami Beach FL, 33109
$3,980,000
-9.55%
2 beds
3 Baths
1,912 SF
$2,082/SF
111
BAYSIDE VILLAGE
Built 1986
$3,980,000

18555 Collins Ave #3205

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,980,000
-4.78%
4 beds
5 Baths
3,171 SF
$1,255/SF
188
Porsche Tower
Built 2016
$3,980,000

269 Cranwood Dr

Key Biscayne FL, 33149
$3,980,000
0%
5 beds
4 Baths
2,821 SF
$1,411/SF
49
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 1963
$3,980,000

20020 NE 21st Ct

Miami FL, 33179
$3,980,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
52
Oak Forest
Built 1961
$3,979,000

79 W Shore Dr

Miami FL, 33133
$3,979,000
-13.87%
4 beds
5 Baths
3,718 SF
$1,070/SF
191
BAY HEIGHTS 1ST ADDN
Built 1991
$3,978,400

18555 Collins Ave. #3005

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,978,400
-0.03%
4 beds
5 Baths
3,415 SF
$1,165/SF
62
Porsche Design Tower
Built 2016
$3,975,000

543 Hibiscus Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$3,975,000
-3.75%
5 beds
5 Baths
3,342 SF
$1,189/SF
614
GOLDEN ISLES SEC
Built 1964
$3,975,000

6160 W Highway 326

Other City - In The State Of Florida FL, 34482
$3,975,000
0%
6 beds
5 Baths
6,116 SF
$650/SF
90
Ocala
Built 2015
$3,975,000

1281 S Venetian Way

Miami FL, 33139
$3,975,000
0%
4 beds
4 Baths
2,912 SF
$1,365/SF
7
SAN MARCO
Built 1935
$3,975,000

5770 La Luneta Ave

Miami FL, 33155
$3,975,000
-8.09%
6 beds
8 Baths
6,198 SF
$641/SF
594
CORAL WAY HEIGHTS
Built 2008