SEARCH LISTINGS
Showing 1537 to 1552 of 27229 Properties.
DOM
 
19914 NE 19th Ct
Miami FL, 33179
$3,975,000
0%
6 beds
7 Baths
5,911 SF
$672/SF
58
OAK HAMMOCK ESTATES
Built 2017
13200 N Bayshore Dr
North Miami FL, 33181
$3,970,000
-15.53%
4 beds
4 Baths
2,616 SF
$1,518/SF
135
CORONADO HARBOR
Built 1956
10181 NW 131st St
Hialeah Gardens FL, 33018
$3,969,630
-5.49%
5 beds
5 Baths
4,389 SF
$904/SF
209
FLORIDA FRUIT LAND COMPAN
Built 2008
409 De Leon Dr
Miami Springs FL, 33166
$3,967,000
7.83%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
128
COUNTRY CLUB ESTATES SEC
Built 2026
9760 W Bay Harbor Dr #302
Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,950,000
13.44%
3 beds
5 Baths
2,187 SF
$1,806/SF
395
Origin by Artefacto
Built 2024
300 Biscayne Blvd way #4707
Miami FL, 33131
$3,950,000
0%
3 beds
4 Baths
2,350 SF
$1,681/SF
310
Aston Martin Residences
Built 2024
1331 Brickell Bay Dr #3311
Miami FL, 33131
$3,950,000
0%
4 beds
5 Baths
3,415 SF
$1,157/SF
85
Jade
Built 2004
781 Crandon Blvd #306
Key Biscayne FL, 33149
$3,950,000
0%
4 beds
5 Baths
2,780 SF
$1,421/SF
267
THE OCEAN CLUB
Built 1999
50 S Pointe Dr #707
Miami Beach FL, 33139
$3,950,000
0%
2 beds
3 Baths
1,440 SF
$2,743/SF
98
CONTINUUM ON SOUTH BEACH
Built 2008
1130 100th St #PHA
Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,950,000
0%
3 beds
4 Baths
2,569 SF
$1,538/SF
196
PORTO BAY
Built 2027
84 Bay Heights Dr
Miami FL, 33133
$3,950,000
0%
4 beds
5 Baths
3,741 SF
$1,056/SF
77
BAY HEIGHTS
Built 1954
3226 NE 168th St
North Miami Beach FL, 33160
$3,950,000
0%
4 beds
3 Baths
3,765 SF
$1,049/SF
72
EASTERN SHORES 1ST ADDN
Built 1978
515 Valencia Ave #1103
Coral Gables FL, 33134
$3,950,000
-12.12%
4 beds
5 Baths
3,020 SF
$1,308/SF
119
VILLA VALENCIA
Built 2022
4354 Alton Rd
Miami Beach FL, 33140
$3,950,000
-12.22%
4 beds
4 Baths
2,874 SF
$1,374/SF
27
NAUTILUS SUB
Built 2024
1451 Brickell Ave #4403
Miami FL, 33131
$3,950,000
-12.22%
3 beds
4 Baths
1,957 SF
$2,018/SF
919
ECHO BRICKELL CONDO
Built 2017
175 se 25 rd #2803
Miami FL, 33129
$3,950,000
-5.5%
3 beds
4 Baths
n/a
n/a
23
Una Residence
Built 2026