fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1617 to 1632 of 27231 Properties.

DOM
 
$3,800,000

244 Biscayne Blvd #UPH-4907

Miami FL, 33132
$3,800,000
0%
3 beds
6 Baths
3,020 SF
$1,258/SF
44
Vizcayne
Built 2008
$3,800,000

3400 SW 27th Ave #2102

Miami FL, 33133
$3,800,000
0%
3 beds
3 Baths
2,114 SF
$1,798/SF
76
RITZ CARLTON RESIDENCES
Built 2001
$3,800,000

450 Alton Rd #3303

Miami Beach FL, 33139
$3,800,000
-3.26%
2 beds
3 Baths
2,158 SF
$1,761/SF
34
ICON SOUTH BEACH
Built 2005
$3,800,000

3775 S Le Jeune Rd

Miami FL, 33146
$3,800,000
0%
3 beds
3 Baths
2,662 SF
$1,427/SF
23
SUNSHINE VISTAS
Built 1949
$3,800,000

4716 University Dr

Coral Gables FL, 33146
$3,800,000
18.75%
5 beds
4 Baths
4,024 SF
$944/SF
1043
C GAB COUNTRY CLUB SEC 5
Built 1981
$3,800,000

4001 Santa Maria St

Coral Gables FL, 33146
$3,800,000
0%
5 beds
4 Baths
3,166 SF
$1,200/SF
257
C GAB COUNTRY CLUB SEC 5
Built 1953
$3,800,000

323 Hendricks Isle

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,800,000
0%
4 beds
5 Baths
3,395 SF
$1,119/SF
182
VICTORIA ISLES
Built 2025
$3,800,000

321 Hendricks Isle

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,800,000
0%
4 beds
5 Baths
3,395 SF
$1,119/SF
183
VICTORIA ISLES
Built 2025
$3,800,000

2010 N Greenway Dr

Coral Gables FL, 33134
$3,800,000
1.33%
4 beds
4 Baths
3,108 SF
$1,223/SF
9
CORAL GABLES SEC E
Built 1924
$3,800,000

5025 Collins Ave #2206

Miami Beach FL, 33140
$3,800,000
0%
3 beds
3 Baths
1,860 SF
$2,043/SF
15
CAPOBELLA
Built 1995
$3,800,000

17875 Collins Ave #705

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,800,000
15.15%
3 beds
3 Baths
2,214 SF
$1,716/SF
286
Ocean Residences
Built 2006
$3,800,000

9440 SW 136th St

Miami FL, 33176
$3,800,000
0%
4 beds
3 Baths
2,206 SF
$1,723/SF
203
LAKESHORE SEC ONE
Built 1970
$3,799,999

12033 Acme Rd

Wellington FL, 33414
$3,799,999
0%
3 beds
4 Baths
2,792 SF
$1,361/SF
127
PALM BEACH FARMS CO PL 3
Built 1954
$3,799,000

10400 SW 62nd St

Miami FL, 33173
$3,799,000
0%
4 beds
6 Baths
4,496 SF
$845/SF
170
MILLER DRIVE ESTATES
Built 2003
$3,799,000

405 Bontona Ave

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,799,000
0%
4 beds
3 Baths
3,342 SF
$1,137/SF
97
VENICE RESUB OF BLKS 5 &
Built 1984
$3,795,000

#108

Key Biscayne FL, 33149
$3,795,000
0%
5 beds
5 Baths
3,186 SF
$1,191/SF
113
Ocean Club
Built 2002