fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1697 to 1712 of 27232 Properties.

DOM
 
$3,667,900

1420 S Miami Ave #5502

Miami FL, 33130
$3,667,900
0%
2 beds
3 Baths
2,077 SF
$1,766/SF
184
CIPRIANI
Built 2026
$3,665,000

88 SW 7th St #4101

Miami FL, 33130
$3,665,000
0%
4 beds
5 Baths
2,997 SF
$1,223/SF
50
Brickell Rise
Built 2016
$3,659,000

1000 Brickell Plz #PH5304

Miami FL, 33131
$3,659,000
0%
3 beds
5 Baths
2,418 SF
$1,513/SF
85
Brickelle Flatiron
Built 2019
$3,650,000

360 Ocean Dr #205S

Key Biscayne FL, 33149
$3,650,000
17.74%
2 beds
4 Baths
1,830 SF
$1,995/SF
352
OCEANA KEY BISCAYNE CONDO
Built 2014
$3,650,000

18555 Collins Ave #2003

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,650,000
-18.89%
3 beds
5 Baths
3,171 SF
$1,151/SF
308
Porsche Design Tower
Built 2016
$3,650,000

1895 NE 118th Rd

North Miami FL, 33181
$3,650,000
0%
5 beds
4 Baths
3,715 SF
$983/SF
39
SANS SOUCI ESTATES - San
Built 1969
$3,650,000

12330 Pine Needle Ln

Pinecrest FL, 33156
$3,650,000
0%
4 beds
3 Baths
2,866 SF
$1,274/SF
38
TOWN & RANCH ESTS
Built 1956
$3,650,000

1110 NE 84th St

Miami FL, 33138
$3,650,000
0%
6 beds
7 Baths
n/a
n/a
27
ADEMAR PARK AMD PL
Built 2026
$3,650,000

8826 Froude Ave

Surfside FL, 33154
$3,650,000
0%
5 beds
5 Baths
3,124 SF
$1,168/SF
16
SECOND AMD PLAT OF NORMAN
Built 2025
$3,650,000

848 Brickell Key Dr #LPH4401

Miami FL, 33131
$3,650,000
-6.41%
3 beds
3 Baths
2,353 SF
$1,551/SF
59
THREE TEQUESTA POINT COND
Built 2001
$3,650,000

325 W 63rd St

Miami Beach FL, 33141
$3,650,000
0%
3 beds
4 Baths
3,085 SF
$1,183/SF
31
BEACH VIEW ADDN
Built 2026
$3,649,000

3301 NE 183rd St #2001

Aventura FL, 33160
$3,649,000
0%
4 beds
5 Baths
3,533 SF
$1,033/SF
116
The Peninsula
Built 2007
$3,649,000

10851 SW 68th Ave

Pinecrest FL, 33156
$3,649,000
0%
3 beds
2 Baths
2,730 SF
$1,337/SF
8
HELMS COUNTRY ESTATES RE-
Built 1953
$3,645,000

17555 Collins Ave #2303/04

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,645,000
0%
4 beds
3 Baths
3,490 SF
$1,044/SF
84
THE PINNACLE
Built 1998
$3,634,900

1420 S Miami Avenue #5202

Miami FL, 33130
$3,634,900
0%
2 beds
3 Baths
n/a
n/a
337
CIPRIANI RESIDENCES MIAMI
Built 2026
$3,620,000

442 Amalfi Ave

Coral Gables FL, 33146
$3,620,000
0%
3 beds
3 Baths
2,721 SF
$1,330/SF
3
C GAB RIVIERA SEC PT 2 RE
Built 2010