SEARCH LISTINGS
Showing 1665 to 1680 of 27232 Properties.
DOM
 
5780 Las Palmas Dr
Coral Gables FL, 33156
$3,749,000
-9.66%
4 beds
4 Baths
4,638 SF
$808/SF
260
PINE BAY ESTATES SEC 1
Built 1968
17875 Collins Ave #3305
Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,725,000
10.37%
3 beds
3 Baths
2,214 SF
$1,682/SF
178
ACQUALINA OCEAN RESIDENCE
Built 2006
9481 E Bay Harbor Drive #607
Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,712,000
0%
3 beds
4 Baths
1,811 SF
$2,050/SF
224
La Baia North
Built 2026
851 NE 1st Ave #PH 5112
Miami FL, 33132
$3,700,000
-9.65%
4 beds
5 Baths
3,312 SF
$1,117/SF
556
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
9201 E Bay Harbor Drive #603
Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,700,000
0%
3 beds
4 Baths
1,830 SF
$2,022/SF
87
LA BAIA CONDOMINIUM
Built 2026
50 S Pointe Dr #705
Miami Beach FL, 33139
$3,700,000
0%
2 beds
3 Baths
1,897 SF
$1,950/SF
213
CONTINUUM ON SOUTH BEACH
Built 2008
10205 Collins Ave #608
Bal Harbour FL, 33154
$3,700,000
0%
3 beds
3 Baths
2,600 SF
$1,423/SF
65
KENILWORTH CONDO
Built 1975
431 12th St
Key Colony FL, 33051
$3,700,000
-5.13%
4 beds
4 Baths
4,369 SF
$847/SF
43
COURY SUBD
Built 1993
9205 Byron Ave
Surfside FL, 33154
$3,700,000
0%
3 beds
3 Baths
3,016 SF
$1,227/SF
19
ALTOS DEL MAR NO 5
Built 1950
9999 Collins Ave #6J
Bal Harbour FL, 33154
$3,700,000
0%
2 beds
3 Baths
3,670 SF
$1,008/SF
18
BAL HARBOUR TOWER
Built 1990
2678 Tigertail Ave #1707
Miami FL, 33133
$3,700,000
0%
3 beds
3 Baths
1,733 SF
$2,135/SF
105
Mr C Residenesx
Built 2024
5500 Island Estates Dr #602
Aventura FL, 33160
$3,700,000
0%
3 beds
5 Baths
2,670 SF
$1,386/SF
121
PRIVE CONDO
Built 2017
5965 Alton Rd
Miami Beach FL, 33140
$3,700,000
-5.13%
3 beds
4 Baths
4,061 SF
$911/SF
146
LA GORCE GOLF SUB
Built 1948
1330 Ocean Dr #3CA
Miami Beach FL, 33139
$3,700,000
-6.33%
4 beds
4 Baths
3,758 SF
$985/SF
73
THE NETHERLAND CONDO
Built 1936
6910 SW 145th Ter
Palmetto Bay FL, 33158
$3,700,000
-11.88%
5 beds
5 Baths
4,870 SF
$760/SF
265
PARADISE GROVE
Built 2021
941 NE 119th St
Biscayne Park FL, 33161
$3,700,000
0%
4 beds
5 Baths
3,727 SF
$993/SF
48
GRIFFINGS BISCAYNE PK EST
Built 2025