fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1633 to 1648 of 27232 Properties.

DOM
 
$3,795,000

448 Poinciana Dr

Hallandale Beach FL, 33009
$3,795,000
0%
5 beds
6 Baths
3,813 SF
$995/SF
30
GOLDEN ISLES SEC
Built 1973
$3,795,000

1300 Monad Ter #3B

Miami Beach FL, 33139
$3,795,000
-3.31%
3 beds
4 Baths
2,691 SF
$1,410/SF
211
Monad Terrace
Built 2021
$3,795,000

700 NE 24 st #4201

Miami FL, 33137
$3,795,000
-5.13%
4 beds
6 Baths
3,030 SF
$1,252/SF
139
Aria Reserve Miami
Built 2025
$3,795,000

320 W 26th St

Miami Beach FL, 33140
$3,795,000
-5.01%
3 beds
3 Baths
2,410 SF
$1,575/SF
128
FLAMINGO TERRACE EXTENSIO
Built 1938
$3,795,000

3000 Island Blvd #2902

Aventura FL, 33160
$3,795,000
0%
5 beds
7 Baths
4,281 SF
$886/SF
79
3000 Williams Island
Built 1989
$3,790,000

1135 103rd Street #405

Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,790,000
0%
2 beds
3 Baths
2,514 SF
$1,508/SF
31
ONDA RESIDENCES
Built 2024
$3,790,000

18825 N Bay Rd

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,790,000
0%
5 beds
5 Baths
4,545 SF
$834/SF
347
OCEAN BLVD ESTATES SEC A
Built 2008
$3,789,000

17875 Collins Ave #2602

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,789,000
2.71%
3 beds
4 Baths
2,031 SF
$1,866/SF
493
Acqualina
Built 2006
$3,789,000

18911 Collins Ave #2705

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,789,000
35.86%
3 beds
5 Baths
2,864 SF
$1,323/SF
3861
OCEAN THREE CONDO
Built 2003
$3,780,000

505 NE 2nd Street #29B

Fort Lauderdale FL, 33301
$3,780,000
5%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
141
Viceroy Fort Lauderdale
Built 2029
$3,780,000

5500 Island Estates Dr #506

Aventura FL, 33160
$3,780,000
0%
3 beds
5 Baths
2,626 SF
$1,439/SF
30
PRIVE CONDOMINIUM
Built 2017
$3,775,000

1160 101 St #601

Bay Harbor Islands FL, 33154
$3,775,000
0%
5 beds
5 Baths
3,969 SF
$951/SF
112
ALMA BAY HARBOR
Built 2027
$3,767,400

3034 Oak Avenue #504

Coconut Grove FL, 33133
$3,767,400
0%
4 beds
4 Baths
n/a
n/a
36
Arbor Coconut Grove
Built 2026
$3,750,000

3585 SW 129th Ave

Miami FL, 33175
$3,750,000
0%
4 beds
5 Baths
3,714 SF
$1,010/SF
213
J G HEADS FARMS UNIT A
Built 1977
$3,750,000

851 NE 1st Ave #5312

Miami FL, 33132
$3,750,000
0%
5 beds
5 Baths
3,312 SF
$1,132/SF
182
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$3,750,000

425 SW 129th Ave

Miami FL, 33184
$3,750,000
0%
4 beds
5 Baths
5,471 SF
$685/SF
197
SWEETWATER ESTATES SUB
Built 1979