fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1713 to 1728 of 27232 Properties.

DOM
 
$3,600,000

789 Crandon Blvd #1805

Key Biscayne FL, 33149
$3,600,000
0%
2 beds
3 Baths
2,100 SF
$1,714/SF
114
CLUB TOWER ONE CONDO
Built 1998
$3,600,000

1155 S Biscayne Point Rd

Miami Beach FL, 33141
$3,600,000
-2.7%
4 beds
4 Baths
2,842 SF
$1,267/SF
108
BISCAYNE POINT
Built 1959
$3,600,000

6021 76th St

South Miami FL, 33143
$3,600,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
112
MAP OF LARKINS PINES
Built 2026
$3,600,000

10 Piazza del Grano

FL,
$3,600,000
0%
4 beds
3 Baths
n/a
n/a
86
Bardolino
Built 2025
$3,600,000

8151 SW 175th St

Palmetto Bay FL, 33157
$3,600,000
0%
5 beds
5 Baths
n/a
n/a
36
D ADESKY PROPERTIES SUB
Built 2026
$3,600,000

16047 Collins Ave #2101

Sunny Isles Beach FL, 33160
$3,600,000
9.09%
3 beds
5 Baths
2,772 SF
$1,299/SF
148
TURNBERRY OCEAN COLONY
Built 2007
$3,600,000

4595 N Jefferson Ave

Miami Beach FL, 33140
$3,600,000
-8.86%
4 beds
3 Baths
3,012 SF
$1,195/SF
92
NAUTILUS EXTENSION 5TH
Built 1950
$3,600,000

15001 SW 256th St

Homestead FL, 33032
$3,600,000
0%
4 beds
6 Baths
6,560 SF
$549/SF
37
None
Built 1991
$3,600,000

6023 76th ST

South Miami FL, 33143
$3,600,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
258
MAP OF LARKINS PINES
Built 2026
$3,600,000

301 Hampton Ln

Key Biscayne FL, 33149
$3,600,000
0%
4 beds
3 Baths
2,068 SF
$1,741/SF
14
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 1953
$3,599,900

6650 SW 112th St

Pinecrest FL, 33156
$3,599,900
0%
5 beds
4 Baths
4,331 SF
$831/SF
7
DOMUS ONE
Built 1979
$3,599,500

6300 SW 104th St

Pinecrest FL, 33156
$3,599,500
-7.71%
9 beds
10 Baths
n/a
n/a
129
HELMS COUNTRY ESTATES ADD
Built 2026
$3,599,000

3301 NE 183rd St #3101

Aventura FL, 33160
$3,599,000
0%
4 beds
5 Baths
3,533 SF
$1,019/SF
122
The Peninsula II Condo
Built 2007
$3,599,000

14875 SW 212th St

Miami FL, 33187
$3,599,000
-7.72%
5 beds
6 Baths
3,996 SF
$901/SF
472
.
Built 1982
$3,599,000

250 Greenwood Drive

Key Biscayne FL, 33149
$3,599,000
-0.72%
5 beds
5 Baths
3,297 SF
$1,092/SF
406
TROPICAL ISLE HOMES SUB 4
Built 1953
$3,599,000

900 N Ocean Blvd #1506

Pompano Beach FL, 33062
$3,599,000
0%
3 beds
4 Baths
2,590 SF
$1,390/SF
38
Casamar
Built 2025