fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1441 to 1456 of 27223 Properties.

DOM
 
$4,200,000

504 Malaga Ave #T3

Coral Gables FL, 33134
$4,200,000
0%
4 beds
4 Baths
3,147 SF
$1,335/SF
38
Village at Coral Gables
Built 2025
$4,200,000

504 Malaga Ave #T14

Coral Gables FL, 33134
$4,200,000
7.69%
4 beds
4 Baths
3,147 SF
$1,335/SF
598
Village at Coral Gables
Built 2025
$4,200,000

411 NW 125th Ave

Miami FL, 33182
$4,200,000
-7.69%
6 beds
5 Baths
4,777 SF
$879/SF
265
SWEETWATER ESTS SUB
Built 2017
$4,200,000

505 NE 2nd Street #43A

Fort Lauderdale FL, 33301
$4,200,000
5%
3 beds
4 Baths
2,540 SF
$1,654/SF
135
Viceroy
Built 2025
$4,200,000

#2501/03

Bal Harbour FL, 33154
$4,200,000
-9.68%
2 beds
3 Baths
1,725 SF
$2,435/SF
267
ST REGIS BAL HARBOUR
Built 2011
$4,200,000

16051 Collins Ave #403

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,200,000
0%
3 beds
6 Baths
3,480 SF
$1,207/SF
13
TURNBERRY OCEAN COLONY
Built 2007
$4,200,000

2341 KEYSTONE BLVD

North Miami FL, 33181
$4,200,000
0%
4 beds
3 Baths
2,915 SF
$1,441/SF
73
KEYSTONE ISLAND
Built 2016
$4,200,000

130 NE 45th St

Miami FL, 33137
$4,200,000
0%
4 beds
4 Baths
3,325 SF
$1,263/SF
20
BILTMORE SUB
Built 1926
$4,200,000

1025 NE 170th Ter

Miami FL, 33162
$4,200,000
0%
6 beds
6 Baths
4,662 SF
$901/SF
2
MANANA
Built 2022
$4,200,000

9705 Collins Ave #2304N

Bal Harbour FL, 33154
$4,200,000
-8.7%
2 beds
3 Baths
1,685 SF
$2,493/SF
226
St. Regis Bal Harbour
Built 2011
$4,200,000

300 Sunny Isles Blvd #4-TS-04

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,200,000
-10.64%
5 beds
6 Baths
4,695 SF
$895/SF
142
PARQUE TOWERS CONDO
Built 2020
$4,199,000

4391 Collins Ave #509/510

Miami Beach FL, 33140
$4,199,000
0%
2 beds
3 Baths
1,292 SF
$3,250/SF
104
FONTAINEBLEAU III
Built 2008
$4,195,000

335 Coral Way

Fort Lauderdale FL, 33301
$4,195,000
0%
3 beds
3 Baths
2,683 SF
$1,564/SF
130
CORAL ISLES
Built 1956
$4,195,000

17001 Collins Ave #4608

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,195,000
0%
4 beds
6 Baths
2,871 SF
$1,461/SF
79
JADE BEACH
Built 2008
$4,195,000

10205 Collins Ave #P8

Bal Harbour FL, 33154
$4,195,000
0%
3 beds
3 Baths
2,600 SF
$1,613/SF
77
KENILWORTH CONDO
Built 1975
$4,195,000

13724 SW 92nd Ct

Miami FL, 33176
$4,195,000
-11.22%
6 beds
4 Baths
5,741 SF
$731/SF
99
LAKESHORE SEC FOUR
Built 1982