fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1457 to 1472 of 27223 Properties.

DOM
 
$4,195,000

4430 Royal Palm Ave

Miami Beach FL, 33140
$4,195,000
-4.66%
4 beds
4 Baths
2,629 SF
$1,596/SF
44
ORCHARD SUB NO 4
Built 2026
$4,190,000

175 SE 25 RD #2604

Miami FL, 33129
$4,190,000
0%
3 beds
4 Baths
1,946 SF
$2,153/SF
22
UNA RESIDENCES
Built 2026
$4,190,000

300 Biscayne Blvd Way #3503C

Miami FL, 33131
$4,190,000
0%
3 beds
5 Baths
2,742 SF
$1,528/SF
14
Aston Martin Residences
Built 2024
$4,187,500

7940 West Drive #2104

Miami FL, 33141
$4,187,500
0%
2 beds
3 Baths
2,038 SF
$2,055/SF
64
Pagani Residences
Built 2028
$4,175,000

3510 Segovia St #3510

Coral Gables FL, 33134
$4,175,000
0%
4 beds
5 Baths
3,650 SF
$1,144/SF
43
SEGOVIA VILLAS LLC
Built 2020
$4,165,000

65 S Palm Ave #702

Sarasota FL, 34236
$4,165,000
8.6%
3 beds
4 Baths
3,302 SF
$1,261/SF
154
MIRA MAR
Built 2028
$4,159,900

1420 S Miami Ave #3901

Miami FL, 33130
$4,159,900
0%
3 beds
4 Baths
2,077 SF
$2,003/SF
184
CIPRIANI
Built 2026
$4,158,000

851 NE 1st Ave #PH 5412

Miami FL, 33132
$4,158,000
0%
4 beds
5 Baths
3,312 SF
$1,255/SF
589
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$4,158,000

851 NE 1st Ave #PH 5402

Miami FL, 33132
$4,158,000
0%
4 beds
5 Baths
3,135 SF
$1,326/SF
584
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$4,150,000

1415 Sunset Harbour Dr #TH-102

Miami Beach FL, 33139
$4,150,000
0%
3 beds
3 Baths
2,420 SF
$1,715/SF
31
THE THS AT SUNSET HARBOUR
Built 1997
$4,150,000

2245 Fisher Island Dr #3405

Miami Beach FL, 33109
$4,150,000
-7.78%
2 beds
3 Baths
1,912 SF
$2,171/SF
150
FISHER ISLAND
Built 1986
$4,150,000

3131 NE 7th Ave #PH5003

Miami FL, 33137
$4,150,000
0%
5 beds
6 Baths
2,887 SF
$1,437/SF
8
ONE PARAISO CONDO
Built 2018
$4,100,000

1011 US Highway One #B405

Juno Beach FL, 33408
$4,100,000
0%
3 beds
4 Baths
3,400 SF
$1,206/SF
430
Caretta
Built 2025
$4,100,000

12301 NW 18th St

Plantation FL, 33323
$4,100,000
0%
5 beds
5 Baths
4,905 SF
$836/SF
99
ESTATES OF HIDDEN ACRES
Built 2001
$4,100,000

19126 Fisher Island Dr #19126

Miami Beach FL, 33109
$4,100,000
10.81%
3 beds
3 Baths
2,049 SF
$2,001/SF
1421
Seaside Village
Built 1989
$4,100,000

365 NW 132nd Ave

Miami FL, 33182
$4,100,000
0%
6 beds
7 Baths
5,424 SF
$756/SF
72
SWEETWATER ESTS SUB
Built 1994