fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1377 to 1392 of 27222 Properties.

DOM
 
$4,400,000

7621 SW 59th Ct

South Miami FL, 33143
$4,400,000
-8.33%
6 beds
7 Baths
4,646 SF
$947/SF
286
PINECREST VILLAS 2 ADDN
Built 2016
$4,400,000

16047 Collins Ave #704

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,400,000
0%
4 beds
7 Baths
3,735 SF
$1,178/SF
3
TURNBERRY OCEAN COLONY
Built 2007
$4,400,000

10005 SW 66th St

Miami FL, 33173
$4,400,000
0%
6 beds
7 Baths
5,850 SF
$752/SF
105
MILLER DRIVE ESTATES
Built 2018
$4,395,000

9701 Collins Ave #805S

Bal Harbour FL, 33154
$4,395,000
0%
2 beds
3 Baths
1,777 SF
$2,473/SF
21
ST REGIS BAL HARBOUR
Built 2011
$4,395,000

7222 SW 79th Ter

Miami FL, 33143
$4,395,000
-2.22%
4 beds
4 Baths
4,661 SF
$943/SF
147
SLEEP HOLLOW AMENDED
Built 2015
$4,395,000

900 Washington St

Hollywood FL, 33019
$4,395,000
-2.22%
4 beds
4 Baths
3,622 SF
$1,213/SF
174
HOLLYWOOD GOLF ESTATES SE
Built 2003
$4,395,000

5854 SW 30th St

Miami FL, 33155
$4,395,000
0%
5 beds
6 Baths
3,904 SF
$1,126/SF
51
SCHENLEY PARK SEC 1
Built 2026
$4,395,000

639 Almeria Ave

Coral Gables FL, 33134
$4,395,000
7.2%
4 beds
5 Baths
3,485 SF
$1,261/SF
73
ALMERIA REPLAT
Built 2016
$4,375,000

1101 Coral Way

Coral Gables FL, 33134
$4,375,000
-2.78%
6 beds
6 Baths
4,386 SF
$997/SF
94
CORAL GABLES SEC C
Built 1926
$4,370,000

275 189th Ter

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,370,000
0%
6 beds
7 Baths
4,167 SF
$1,049/SF
352
GOLDEN SHORES OCEAN BLVD
Built 2006
$4,350,000

400 Alton Rd #3006

Miami Beach FL, 33139
$4,350,000
-3.33%
2 beds
3 Baths
2,183 SF
$1,993/SF
199
Murano Grande
Built 2003
$4,350,000

4152 Alton Rd

Miami Beach FL, 33140
$4,350,000
0%
4 beds
5 Baths
n/a
n/a
258
NAUTILUS SUB
Built 2025
$4,350,000

2000 S Ocean Dr #30B

Hallandale Beach FL, 33009
$4,350,000
-5.33%
3 beds
4 Baths
2,549 SF
$1,707/SF
134
2000 OCEAN CONDO
Built 2023
$4,350,000

1495 Windjammer Way

Hollywood FL, 33019
$4,350,000
0%
5 beds
7 Baths
5,302 SF
$820/SF
44
THREE ISLANDS 3RD SECTION
Built 2005
$4,350,000

10201 Collins Ave #611

Bal Harbour FL, 33154
$4,350,000
0%
2 beds
2 Baths
1,917 SF
$2,269/SF
79
OCEANA BAL HARBOUR CONDO
Built 2016
$4,350,000

11350 NW 8th St

Plantation FL, 33325
$4,350,000
-14.71%
6 beds
8 Baths
6,756 SF
$644/SF
312
FLA FRUIT LANDS CO
Built 2020