fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 8161 to 8176 of 27251 Properties.

DOM
 
$780,000

18201 Collins Ave #2008

Sunny Isles Beach FL, 33160
$780,000
-2.38%
1 beds
2 Baths
881 SF
$885/SF
76
Trump Royal
Built 2008
$780,000

6515 Collins Ave #905

Miami Beach FL, 33141
$780,000
-2.5%
1 beds
2 Baths
819 SF
$952/SF
104
BEL-AIRE
Built 2004
$780,000

5161 Collins Ave #315

Miami Beach FL, 33140
$780,000
-8.24%
2 beds
2 Baths
1,030 SF
$757/SF
352
SEACOAST CONDO
Built 1966
$780,000

8350 SW 12th Ter

Miami FL, 33144
$780,000
-2.5%
3 beds
2 Baths
1,496 SF
$521/SF
15
FONTAINEBLEAU GARDENS 1ST
Built 1960
$780,000

18975 Collins Ave #Cabana 23

Sunny Isles Beach FL, 33160
$780,000
-11.36%
0 beds
1 Baths
2,468 SF
$316/SF
115
Residences by Armani Casa
Built 2019
$780,000

9300 SW 192nd Dr

Cutler Bay FL, 33157
$780,000
-3.7%
3 beds
2 Baths
1,660 SF
$470/SF
146
WHISPERING PINES ESTATES
Built 1962
$780,000

32204 SW 205th Ave

Homestead FL, 33030
$780,000
0%
4 beds
2 Baths
2,366 SF
$330/SF
3
EMERALD GREENS SUB
Built 2006
$780,000

6382 SW 38th St

Miami FL, 33155
$780,000
0%
3 beds
2 Baths
1,010 SF
$772/SF
35
CENTRAL MIAMI PART 2
Built 1946
$780,000

15790 Bent Creek Rd

Wellington FL, 33414
$780,000
0%
3 beds
2 Baths
1,950 SF
$400/SF
54
BINKS FOREST OF THE LANDI
Built 1995
$780,000

124 NW 89th St

El Portal FL, 33150
$780,000
0%
3 beds
2 Baths
1,350 SF
$578/SF
12
HOMEDALE
Built 1940
$780,000

6301 Collins Ave #806

Miami Beach FL, 33141
$780,000
-2.5%
2 beds
2 Baths
1,220 SF
$639/SF
283
LA GORCE PALACE
Built 1995
$780,000

152 NW 18 St

Homestead FL, 33030
$780,000
0%
4 beds
3 Baths
1,802 SF
$433/SF
18
DOWNER PALMS DIV 2
Built 2024
$779,999

5321 SW 153rd Pl S

Miami FL, 33185
$779,999
0%
3 beds
2 Baths
1,383 SF
$564/SF
60
LAKES OF THE MEADOW SEC 3
Built 1983
$779,900

12972 SW 265th Ter

Homestead FL, 33032
$779,900
-0.01%
6 beds
5 Baths
2,980 SF
$262/SF
31
DIXIE HEIGHTS
Built 2023
$779,000

1200 Brickell Bay Dr #3215

Miami FL, 33131
$779,000
0%
2 beds
2 Baths
1,030 SF
$756/SF
111
THE CLUB AT BRICKELL BAY
Built 2005
$779,000

1525 Seabay Rd

Weston FL, 33326
$779,000
-2.5%
3 beds
2 Baths
1,777 SF
$438/SF
317
SECTOR 6
Built 1990