fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1249 to 1264 of 27232 Properties.

DOM
 
$4,799,000

21 Stillwright Way

Key Largo FL, 33037
$4,799,000
0%
4 beds
4 Baths
3,325 SF
$1,443/SF
55
STILLWRIGHT POINT NO 1
Built 2024
$4,799,000

9601 Collins Ave #808

Bal Harbour FL, 33154
$4,799,000
0%
3 beds
4 Baths
2,250 SF
$2,133/SF
45
MAJESTIC TOWER
Built 1998
$4,798,000

1880 Brickell Avenue #27

Miami FL, 33129
$4,798,000
0%
4 beds
5 Baths
3,184 SF
$1,507/SF
99
Colette Residences
Built 2028
$4,795,000

17475 Collins Ave #2302

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,795,000
0%
3 beds
6 Baths
3,340 SF
$1,436/SF
13
CHATEAU BEACH CONDO
Built 2016
$4,795,000

7218 SW 54th court

Miami FL, 33143
$4,795,000
0%
5 beds
5 Baths
5,074 SF
$945/SF
84
HIGH PINES 2ND AMD REV
Built 2009
$4,790,000

1405 Stillwater Dr

Miami Beach FL, 33141
$4,790,000
-18.12%
4 beds
3 Baths
3,019 SF
$1,587/SF
92
BISCAYNE BEACH-2ND ADDN
Built 1961
$4,790,000

2301 Collins Ave #1432

Miami Beach FL, 33139
$4,790,000
-12.91%
3 beds
3 Baths
2,480 SF
$1,931/SF
184
RONEY PALACE
Built 1926
$4,779,000

7516 Bounty Ave

North Bay Village FL, 33141
$4,779,000
0%
5 beds
6 Baths
3,678 SF
$1,299/SF
38
TREASURE PLAZA
Built 2026
$4,775,000

101 20 #1803/5

Miami Beach FL, 33139
$4,775,000
0%
2 beds
4 Baths
n/a
n/a
437
SETAI RESIDENCES
Built 2004
$4,750,000

101 S Fort Lauderdale Beach Blvd #2601

Fort Lauderdale FL, 33316
$4,750,000
0%
3 beds
4 Baths
4,320 SF
$1,100/SF
120
Las Olas Beach Club
Built 2008
$4,750,000

18975 Collins Ave #3603

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,750,000
-8.12%
3 beds
4 Baths
2,271 SF
$2,092/SF
116
Armani Residences
Built 2019
$4,750,000

1701 S Bayshore Dr

Miami FL, 33133
$4,750,000
-5%
4 beds
2 Baths
2,467 SF
$1,925/SF
658
SILVER BLUFF
Built 1924
$4,750,000

8005 Noremac Ave

Miami Beach FL, 33141
$4,750,000
-4.98%
4 beds
4 Baths
3,137 SF
$1,514/SF
105
BISCAYNE POINT
Built 1950
$4,750,000

9201 E Bay Harbor Dr #LPH01

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,750,000
0%
4 beds
5 Baths
2,502 SF
$1,898/SF
92
La Baia
Built 2026
$4,750,000

2031 S Miami Ave

Miami FL, 33129
$4,750,000
-17.39%
4 beds
5 Baths
4,259 SF
$1,115/SF
399
BRICKELLS FLAGLER
Built 2016
$4,750,000

200 Biscayne Boulevard Way #PH 5401

Miami FL, 33131
$4,750,000
-15.18%
4 beds
5 Baths
4,310 SF
$1,102/SF
252
Epic Residence
Built 2008