fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1233 to 1248 of 27226 Properties.

DOM
 
$4,850,000

9460 SW 69th Ave

Pinecrest FL, 33156
$4,850,000
-20.43%
7 beds
6 Baths
5,620 SF
$863/SF
245
BARBARA PARK
Built 2004
$4,850,000

175 SE 25th Rd #1501

Miami FL, 33129
$4,850,000
0%
3 beds
4 Baths
2,108 SF
$2,301/SF
20
UNA RESIDENCES
Built 2026
$4,850,000

6235 Rolling Road Dr

Pinecrest FL, 33156
$4,850,000
-6.73%
7 beds
7 Baths
6,127 SF
$792/SF
83
RIDGELINE ESTATES
Built 2002
$4,850,000

2613 Center Ave

Fort Lauderdale FL, 33308
$4,850,000
0%
5 beds
6 Baths
n/a
n/a
31
LAUDERDALE BEACH
Built 2026
$4,850,000

851 NE 1st Avenue #Penthouse 4612

Miami FL, 33132
$4,850,000
-16.36%
4 beds
5 Baths
3,800 SF
$1,276/SF
126
Paramount Miami
Built 2019
$4,850,000

2124 Fisher Island Dr #2124

Miami Beach FL, 33109
$4,850,000
0%
3 beds
4 Baths
2,744 SF
$1,767/SF
147
Bayside East
Built 1988
$4,850,000

102 24th St #1115

Miami Beach FL, 33139
$4,850,000
0%
2 beds
3 Baths
1,687 SF
$2,875/SF
129
1 Hotel & Homes
Built 2015
$4,820,000

19136 Fisher Island Dr #19136

Miami Beach FL, 33109
$4,820,000
0%
3 beds
4 Baths
2,049 SF
$2,352/SF
43
Seaside Village
Built 1989
$4,810,000

1125 97th St #PH601

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,810,000
0%
4 beds
5 Baths
3,919 SF
$1,227/SF
23
MILA BAY HARBOR
Built 2027
$4,800,000

1006 N Southlake Dr

Hollywood FL, 33019
$4,800,000
0%
3 beds
4 Baths
3,206 SF
$1,497/SF
365
HOLLYWOOD LAKES SECTION
Built 1960
$4,800,000

4805 Cherokee Ave

Miami Beach FL, 33140
$4,800,000
0%
4 beds
4 Baths
3,783 SF
$1,269/SF
190
LAKE VIEW SUB
Built 1938
$4,800,000

1135 103rd St #303

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,800,000
0%
3 beds
5 Baths
2,882 SF
$1,666/SF
44
ONDA RESIDENCES
Built 2024
$4,800,000

1500 Ocean Dr #1201

Miami Beach FL, 33139
$4,800,000
-4%
3 beds
4 Baths
2,320 SF
$2,069/SF
150
1500 OCEAN DRIVE CONDO
Built 1998
$4,800,000

7501 Coquina Dr

North Bay Village FL, 33141
$4,800,000
-12.57%
5 beds
6 Baths
4,650 SF
$1,032/SF
163
NORTH BAY ISLAND
Built 2018
$4,800,000

360 Ocean Dr #304S

Key Biscayne FL, 33149
$4,800,000
0%
2 beds
4 Baths
1,823 SF
$2,633/SF
237
OCEANA
Built 2014
$4,800,000

7840 SW 98th St

Miami FL, 33156
$4,800,000
0%
5 beds
7 Baths
4,618 SF
$1,039/SF
2
KENDAL PINES
Built 2026