fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1265 to 1280 of 27232 Properties.

DOM
 
$4,750,000

44 W Plaza Del Lago

Lower Keys FL, 33036
$4,750,000
0%
4 beds
5 Baths
4,464 SF
$1,064/SF
104
PORT ANTIGUA PLAT NO 2
Built 1986
$4,750,000

3560 Paddock Rd

Weston FL, 33331
$4,750,000
-4.81%
5 beds
7 Baths
6,061 SF
$784/SF
70
WINDMILL RANCH ESTATES
Built 1995
$4,750,000

8100 SW 96th St

Miami FL, 33156
$4,750,000
0%
7 beds
6 Baths
6,060 SF
$784/SF
9
KENDAL RANCHES
Built 2020
$4,750,000

2720 Donald Ross Rd #503

Palm Beach Gardens FL, 33410
$4,750,000
-4.04%
4 beds
5 Baths
3,849 SF
$1,234/SF
175
Azure
Built 2018
$4,750,000

868 Country Club Dr

North Palm Beach FL, 33408
$4,750,000
-2.06%
4 beds
4 Baths
4,974 SF
$955/SF
98
GOLF COURSE ADD TO VILLAG
Built 1974
$4,749,000

5860 Pine Tree Dr

Miami Beach FL, 33140
$4,749,000
-12.86%
5 beds
5 Baths
4,636 SF
$1,024/SF
169
BEACH VIEW ADDN
Built 1930
$4,740,000

18975 COLLINS AVE #2001

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,740,000
0%
3 beds
6 Baths
2,468 SF
$1,921/SF
30
Residences by Armani Casa
Built 2019
$4,737,034

1400 Biscayne Boulevard #4801

Miami FL, 33132
$4,737,034
-5.91%
3 beds
4 Baths
2,920 SF
$1,622/SF
414
Casa Bella Residences
Built 2026
$4,700,000

18555 Collins Ave #4601

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,700,000
0%
4 beds
5 Baths
3,171 SF
$1,482/SF
121
Porsche Tower
Built 2016
$4,700,000

120 Ocean Dr #700

Miami Beach FL, 33139
$4,700,000
-6%
2 beds
3 Baths
1,938 SF
$2,425/SF
194
Glass
Built 2015
$4,700,000

851 NE 1st Ave #4811

Miami FL, 33132
$4,700,000
-4.08%
5 beds
6 Baths
3,852 SF
$1,220/SF
192
PARAMOUNT MIAMI WORLDCENT
Built 2019
$4,700,000

19801 NE 23rd Ave

Miami FL, 33180
$4,700,000
0%
5 beds
4 Baths
3,249 SF
$1,447/SF
72
RAINTREE LAKE SEC THREE
Built 1974
$4,699,000

7301 SW 173rd St

Palmetto Bay FL, 33157
$4,699,000
-6%
5 beds
8 Baths
6,414 SF
$733/SF
107
Del Mar Edge
Built 2024
$4,699,000

1177 Kane Concourse #405

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,699,000
0%
3 beds
4 Baths
3,262 SF
$1,441/SF
9
THE WELL BAY HARBOR
Built 2026
$4,696,000

0000 N Coral Estate

FL, 0000
$4,696,000
-10.5%
3 beds
5 Baths
368 SF
$12,761/SF
146
Coral Estate 48
Built 2024
$4,695,000

520 E Dilido Dr

Miami Beach FL, 33139
$4,695,000
-10.57%
4 beds
5 Baths
3,228 SF
$1,454/SF
232
DI LIDO ISLAND
Built 1938