fbpx

SEARCH LISTINGS

Showing 1281 to 1296 of 27232 Properties.

DOM
 
$4,695,000

1135 103rd St #304

Bay Harbor Islands FL, 33154
$4,695,000
0%
4 beds
5 Baths
3,328 SF
$1,411/SF
24
Onda Residences
Built 2024
$4,695,000

5309 Alton Rd

Miami Beach FL, 33140
$4,695,000
0%
5 beds
6 Baths
6,011 SF
$781/SF
44
LA GORCE GOLF SUB
Built 1991
$4,650,000

700 NE 26th Ter #5103

Miami FL, 33137
$4,650,000
0%
4 beds
6 Baths
3,788 SF
$1,228/SF
195
MIssoni Baia
Built 2023
$4,650,000

153 Stromboli Dr

Islamorada FL, 33036
$4,650,000
0%
6 beds
5 Baths
4,964 SF
$937/SF
174
VENETIAN SHORES NO 2
Built 1998
$4,650,000

1425 Brickell Ave #61E

Miami FL, 33131
$4,650,000
0%
3 beds
4 Baths
2,738 SF
$1,698/SF
401
MILLENNIUM TOWER RESIDENC
Built 2003
$4,650,000

10155 Collins Ave #1210

Bal Harbour FL, 33154
$4,650,000
0%
5 beds
5 Baths
3,300 SF
$1,409/SF
16
BAL HARBOUR 101 CONDO
Built 1978
$4,650,000

4430 Casper Ct

Hollywood FL, 33021
$4,650,000
0%
6 beds
6 Baths
n/a
n/a
56
HOLLYWOOD HILLS NORTH SEC
Built 1970
$4,650,000

824 NE 111th St

Biscayne Park FL, 33161
$4,650,000
3.33%
6 beds
6 Baths
4,243 SF
$1,096/SF
27
AMD PL GRIFFING BISCAYNE
Built 2026
$4,607,280

1400 Biscayne Boulevard #5104

Miami FL, 33132
$4,607,280
5.89%
4 beds
5 Baths
2,735 SF
$1,685/SF
573
Casa Bella Residences
Built 2026
$4,600,000

2444 Fisher Island Dr #5404

Miami Beach FL, 33109
$4,600,000
-23.27%
3 beds
4 Baths
3,146 SF
$1,462/SF
500
BAYSIDE VILLAGE
Built 1986
$4,600,000

4701 N Meridian Ave #304

Miami Beach FL, 33140
$4,600,000
-3.16%
2 beds
3 Baths
2,766 SF
$1,663/SF
135
Ritz-Carlton Residences
Built 2019
$4,600,000

17875 Collins Ave #4001

Sunny Isles Beach FL, 33160
$4,600,000
-7.91%
4 beds
4 Baths
2,736 SF
$1,681/SF
260
Acqualina Ocean Residence
Built 2006
$4,600,000

9999 Collins Ave #6G

Bal Harbour FL, 33154
$4,600,000
0%
2 beds
4 Baths
3,520 SF
$1,307/SF
14
Bal Harbour Tower
Built 1990
$4,600,000

2152 Prairie Ave

Miami Beach FL, 33139
$4,600,000
-23.33%
5 beds
5 Baths
3,982 SF
$1,155/SF
265
MID GOLF SUB
Built 1974
$4,599,900

900 N Ocean Blvd #106

Pompano Beach FL, 33062
$4,599,900
0%
3 beds
4 Baths
3,000 SF
$1,533/SF
14
Casamar
Built 2025
$4,599,000

5225 La Gorce Dr

Miami Beach FL, 33140
$4,599,000
0%
4 beds
3 Baths
2,906 SF
$1,583/SF
10
BEACH VIEW SUB
Built 2022